Son Dakika Haberleri: Cinsel İlişkide Tatmin Olmayı Kolaylaştıran 5 Mucize Yiyecek

Cinsel İlişkide Tatmin Olmayı Kolaylaştıran 5 Mucize Yiyecek

12 ay önce

Orgazm, cinsel ilişkinin en önemli parçalarından birisi. Yapılan son araştırmalarda cinsel ilişkide tatmin olmayı kolaylaştıran yiyecekler açıklandı. İşte o mucize yiyecekler…

1
AVAKADO
AVAKADO


Aztek dilinde ağaçtaki duruşlarından esinlenilerek testis ismi verilen avokado, ismi gibi cinsel gücü konusunda da etkili. Avokado testesteron için en önemli şeylerden birisi olan B6 vitaminini bolca içeriyor.

2
ACI BİBER
ACI BİBER


Acı biberin içerisinde yer alan kapsaisin maddesi, cinsel birliktelik sırasında terlemeye , kalp ritmini yükselterek hızlı bir şekilde tatmin olmayı sağlıyor.

3
MUZ
MUZ
Muz, kanda serotonin üretilmesini sağlıyor. Ayrıca içindeki yüksek potasyum ise kas gücünü arttırması açsından tatmin için önemli.
4
BALLI CEVİZ
BALLI CEVİZ
Cevizli bal en kuvvetli doğal cinsel ilaçlardan bir tanesi. Bal östrojen ve testosteron seviyesini arttırıyor. İçindeki bor ise libidonun yükselmesini sağlıyor. Şeker ise vücudumuzda bize mutluluk hissi veren serotoninin üretimine yardımcı oluyor.


Ayrıca cevizdeki B6 hormon dengesini sağladığı gibi yüksek enerji vermeye de yardımcı oluyor.

5
YUMURTA
YUMURTA


Yumurtada bulunan b5 ve b6 vitamini, hormon düzeylerini dengeleyerek enerj, seviyelerine düzene sokar. Bu vitaminler, vücudunuzun stresle başa çıkmasını sağlayarak çılgın bir geceye hazırlanmanızı sağlar.Haber Yayın Tarihi: 17.09.2018 07:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 yıl önce batan Titanic'in son hali şoke ediyor! Resmen eridi Aşk Adası'nın fenomen güzeli, paylaştığı cinsel ilişki videosuyla pes dedirtti! Kraliçe Elizabeth'in oğlu şimdi yandı! Cinsel istismar kanıtlandı Troya'da büyük keşif! Kuruluş tarihi 600 yıl geriye gitti Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!