Son Dakika Haberleri: Orlando Bloom ve Selena Gomez Birlikte Görüntülendi

Orlando Bloom ve Selena Gomez Birlikte Görüntülendi

6 yıl önce

1
Pazartesi günü, Selena Gomez ve Orlando Bloom, Los Angeles havaalanında görüntülenmemeye çalışarak gizli gizli yürürken görüntülendiler.

2
Aralarına bir miktar mesafe koyarak yürüyen Gomez ve Bloom'un Kanada'daki ‘'We Day''e (Kanada'da düzenlenen bir gençlik organizasyonu) katılmak üzere yola çıktığı düşünülüyor.

3
Geçtiğimiz yazın ortalarında Selena Gomez'in inişli çıkışlı bir ilişki yaşadığı Justin Bieber'la yumruklaşan Orlando Bloom daha önceden yakınlaştığı ancak bu olay yüzünden aralarına mesafe giren Gomez'le tekrar bir arada gibi görünüyor.

4
22 yaşındaki aktris ve pop şarkıcısı Selena ile Orlando Bloom, bu senenin başında, bir ypol kenarında beraber otururken ve sigara içerken görüntülenmiş, iki yıldızın yakınları da aralarında herhangi bir şey olmadığını iddia etmişti.

5
6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 22.10.2014 10:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu