‘Orman Çocuğu' Filmi Gerçek Oldu! - Son Dakika

‘Orman Çocuğu' Filmi Gerçek Oldu!

30.07.2016 08:30

1
Hindistan'ın Chhattisgarh eyaletinde yaşayan Surendera (20) ve Rajeshwari (25) adlı kardeşlerin, ‘Orman Çocuğu' filmindeki Mowgli karakterine olan benzerlikleri görenleri şaşkına çeviriyor.

2
Hint kardeşler bazen günlerce kaplanlar ve diğer vahşi hayvanlarla dolu ormanda kalıp, en ufacık bir zarar görmeden evlerine dönüyor.

3
Oğullarının güvenliğinden endişe ettiğini söyleyen ve özellikle Surendera'nın günlerce eve dönmediğini anlatan Pancho Bai (45), “Surendera, vahşi ormanda dolaşıyor ve çoğu zaman onu eve sürükleyerek getirmek zorunda kalıyorum. Ormanda maymunlarla saklambaç oynuyor ve onların davranışlarını taklit ediyor. Köyümüzdeki insanlar yürüyüş tarzından dolayı ona ‘goril' diye sesleniyor. Hayvanlarla arasında çok güçlü bir bağ var. Sanırım oğluma zarar vermemelerinin nedeni de bu ” dedi.

4
Pancho iki oğlunun diğer üç kardeşinden farklı doğduğunu, ikisinin de bir yaşına gelene kadar normal bebekler gibi yürüdüğünü fakat düzgün bir şekilde konuşamadıklarını ifade ediyor.

5
Hindistan'daki komünist gerilla gruplarından Naxal'ın baskı kurduğu bölgede yaşadıklarını ve 2014'te eşinin bu grup tarafından öldürüldüğünü söyleyen Pancho, oğullarının başına da bu tarz bir durumun gelmesinden endişe ediyor.

6
Hindistan hükumeti sağlık görevlisi Dr. Mithlesh Chaudhari (52), Hintli kardeşlerin beyin gelişiminde doğuştan bir bozukluk meydana geldiğini ve bu yüzden gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlayamadıklarını ifade ediyor.

7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR
500

Son Dakika ‘Orman Çocuğu' Filmi Gerçek Oldu! - Son Dakika


Advertisement