Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti - Son Dakika

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti

20.10.2020 16:25

Amerika'nın Arkansas eyaletinde Quake Lewellyn isimli çiftçi traktörü ile çarptığı hemşireye tecavüz ettikten sonra öldürüp, cesedini yol kenarında bulunan boş bir araziye gömdü.

1
Çiftçinin sahip olduğu çiftlik evine yakın bir yerde erkek arkadaşı ile beraber yaşayan Sydney Sutherland, 19 tarihinde aniden ortadan kaybolunca erkek arkadaşı Alex Nicholson, polise haber verdi.
2
O civarda yaşayan Quake Lewellyn isimli çiftçi de arama çalışmalarına polis ve vatandaşlarla birlikte katıldı.
3
Polis, Sydney'inin cesedini telefonu takip ederek iki gün sonra buldu.
4
Lewellyn'den şüphelenen polis ekipleri Lewellyn'in telefon verilerini kontrol etti ve iki gün önce Sydney'in öldüğü yere kendisinin de geldiğini tespit edince çiftçi gözaltına aldı.
5
Lewellyn, ifadesinde Sydney'e ağaçlık alanda yürüyüş yaptığı sırada pikabı ile çarptığını, çarptıktan sonra pikabına alıp boş bir araziye götürüp tecavüz ettikten sonra hemşireyi öldürdüğünü itiraf etti.
6
Tutuklanan Lewellyn kefaretsiz bir şekilde yargılanmaya başladı. Polis, Sydney ve Lewellyn'nın daha önce de bir birbirlerini tanıdıklarını ama aralarında ne gibi bir bağlantının olduğunu çözemediklerini dile getirdi.

7
8

YORUMLAR (3)
  • Saykolojist: Bu devirde kadın ayaklarıyla yürüyerek geziyor ormanda. Kadınların da ayakları var yani, hakları ve hayatları olduğu gibi. 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti - Son Dakika


Advertisement