Son Dakika Haberleri: Ormandaki gizemli yaratık kasaba halkına korku salıyor! Yarı insan yarı köpek

Ormandaki gizemli yaratık kasaba halkına korku salıyor! Yarı insan yarı köpek

17 gün önce

ABD'nin dört bir yanındaki ormanlarda görülen kurt adama benzer yaratık, civarda yaşayan bölge halkına korku salıyor.

1
ABD'de farklı bölgelerdeki birçok ormanda görüntülenen ve 'yarı insan yarı köpek' olarak tanımlanan yaratık, civarda yaşayan kasaba halkının korkulu rüyası oldu.
2
Kasaba sakinleri, 'Dogman' ismi verdikleri bu gizemli yaratığın, evcil hayvanları öldürdüğünü iddia ederek yaratığın saldırdığı bir hayvanın fotoğrafını paylaştı.
3
Yaratığı gördüğü iddia eden bir vatandaş, yaratıkların 2.7 metre ve yaklaşık 180 kilograma yakın bir yapıya sahip olabileceğini söyledi.
4
Kuzey Amerika Dogman Projesi sitesinde, yaratığın Ohio'da çekildiği ileri sürülen 3 adet ses kaydı mevcut.Haber Yayın Tarihi: 03.11.2019 09:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!