Ortalığı karıştıran aşk üçgeni! Haylaz tenisçi Nick Kyrgios, ikiz kardeşlerin arasında kaldı - Son Dakika

Ortalığı karıştıran aşk üçgeni! Haylaz tenisçi Nick Kyrgios, ikiz kardeşlerin arasında kaldı

Tenisin "Kötü çocuk" lakaplı ismi Nick Kyrgios'un adı, kendisi gibi tenisçi olan Kanadalı Eugenie Bouchard ile aşk dedikodularına karışmışken bir başka aşk iddiası gündeme geldi. Hem de Bouchard'ın ikiz kız kardeşi Beatrice ile.

1
Koronavirüs pandemisi nedeniyle yaşanan karantina sürecinde canının sıkıldığını söyleyen ve sosyal medyadan "Karantinayı bir erkek arkadaş ile geçirmek çok eğlenceli olurdu" mesajını paylaşan Eugenie Bouchard'a ağlama emojisiyle yanıt veren Kyrgios'un bu mesajlaşması, aşk iddialarını kuvvetlendirmişti.

2
Ancak Kyrgios'un son dönemde Eugenie'nin ikiz kardeşi Beatrice ile flört ettiği iddia edildi.
3
İki kardeşle de yakın ilişkisi olduğu bilinen 25 yaşındaki Nick Kyrgios, geçen yıl Wimbledon'da Rafael Nadal ile oynadığı maçı izledikleri için gururlandığını ifade ettiği bir paylaşım yapmıştı.

4
Eugenie Boucard da Kyrgios'un paylaştığı bu fotoğrafı, kalp emojileri ile yeniden paylaşmıştı.
5
Eugenie Bouchard, daha önce de Twitter'dan bir takipçisiyle girdiği iddiayı kaybetmiş ve takipçisiyle akşam yemeğine çıkmıştı.
6
7
8
Ünlü tenisçinin şimdilerde adı aşk dedikodularına karışan Beatrice Bouchard ise modellik yapıyor.
9
10

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Ne Bodrum ne Marmaris! Elazığ'ın gizli denizi "Hazar Gölü" tatilcilerin ilgi odağı oldu Eski sporcuların itirafları kan dondurdu: Tacize uğradık, dövüldük, aç bırakıldık İstanbul'un 'Küçük Kıyameti'! İnsanlar dev yarıklardan düşerek kayboldu, 6 metrelik dalgalar şehri yuttu Su alerjisi genç kızın hayatını kararttı! Her banyoya girdiğinde acılar içinde kıvranıyor Cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa'nın çaresiz seslenişi: Yalvarıyorum bu sektörden uzak durun