Ortalık Savaş Alanına Döndü! - Son Dakika

Ortalık Savaş Alanına Döndü!

10.12.2010 10:29

1
Avcılar'da aşırı hızlı olduğu belirtilen tuğla yüklü kamyon kontrolden çıkarak D-100 karayolunda seyreden 6 araca çarptı.

Kaza sonrası kamyon ters döndü. Trafiğin kilitlenmesine neden olan kazada ilk belirlemelere göre 3 kişi yaralandı.

2
Kaza, saat 05.45 sıralarında D-100 karayolu Topkapı istikameti Avcılar Şükrübey mevkiinde meydana geldi. Sürücüsünün ismi öğrenilemeyen bir tuğla kamyonu, yoğun yağışın da etkisiyle kontrolden çıkarak otoyolda seyreden araçlara çarptı.

3
Kaza sonrası ters dönen kamyona arkasından gelen bazı araçlar da çarptı. Kazada 3 kişi yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

4
Kaza ile birlikte Avcılar - Topkapı istikametinde trafik kilitlendi. Aşırı yağış nedeniyle polisler de işini yapmakta zorlandı. Kaza nedeniyle kamyonda bulunan tuğlalar da yola saçıldı.
5
6
7
8
9

Son Dakika Ortalık Savaş Alanına Döndü! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı