Oscar'a aday olduğunu öğrenen Florence Pugh yataktan çıplak fırladı - Son Dakika

Oscar'a aday olduğunu öğrenen Florence Pugh yataktan çıplak fırladı

14.01.2020 12:12

Sinemanın en prestijli ödülü olarak bilinen Oscar Ödülleri adayları açıklandı. En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisindeki adaylar arasında yer alan İngiliz oyuncu Florence Pugh ise haberi yatakta öğrendi. Aldığı habere çok sevinen oyuncu görünen göğüslerini avakado emojisiyle gizleyip o anları sosyal medyada paylaştı.

1
9 Şubat'ta Los Angeles'ta yapılacak olan 92. Akademi Ödülleri töreninde Oscar'lar sahiplerini bulacak.
2
Sinema dünyasının en prestijlisi olarak anılan Oscar Ödülleri'nin 92'ncisi için adaylar geçtiğimiz günlerde açıklandı. Little Women filmiyle "En iyi yardımcı kadın oyuncu" kategorisindeki adaylar arasında yer alan İngiliz oyuncu Florence Pugh, ülke basınında en çok konuşulan isimler arasına girdi.
3
24 yaşındaki Pugh'un performansına övgüler yağdırılan haberlerin yanı sıra, genç oyuncunun Oscar adaylığını öğrendiği anları paylaşması basında geniş yer buldu.
4
Çünkü genç oyuncunun adaylığını öğrenme anı ve verdiği tepki bir hayli ilginçti.
5
İlk karede yatakta çıplak bir şekilde otururken görülen Pugh, telefonla konuşuyor. İkinci karede telefona bakarak çığlık atan genç oyuncu, fotoğrafların altına ise "O andan önce ve tam o anda" notunu düştü.
6
İkinci karede telefona bakarak çığlık atan genç oyuncu, fotoğrafların altına ise "O andan önce ve tam o anda" notunu düştü.
7
Pugh'un oynadığı Little Women, toplamda 6 dalda ödüle aday gösterildi. 92'nci Oscar Ödülleri 9 Şubat'ta sahiplerini bulacak.
8
9
Little Women konusu ve oyuncuları
Little Women konusu ve oyuncuları
İç Savaş sonrası Amerika'da yaşamlarını sürdürmeye çalışan dört kız kardeşin hikayesini anlatıyor. Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir.
10
Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı'na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar.
11
Bu zorlu süreçte en büyük kazançları birbirlerinin yanında olmalarıdır. Her türlü zorluğu birlikte göğüsleyen kardeşler bu süreçte asıl mutluluğun sevgi olduğunu anlar.
12
Kadrosunda Oscar ödüllü oyuncu Saoirse Ronan'ın da bulunduğu filmde Harry Potter serisinden tanıdığımız Emma Watson ve usta oyuncu Meryl Streep de yer alıyor.

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Oscar'a aday olduğunu öğrenen Florence Pugh yataktan çıplak fırladı - Son Dakika


Advertisement