Oscar Ödüllü Oyuncuyu, Parkta Tek Başına Gören Şaştı Kaldı - Son Dakika

Oscar Ödüllü Oyuncuyu, Parkta Tek Başına Gören Şaştı Kaldı

Bu yaz aylarının başında oyunculuğu bırakacağını açıklayan üç Oscar ödüllü Daniel Day Lewis, New York-Manhattan'daki bir parkta böyle görüntülendi...

1
3 Oscar'lı oyuncu, geçtiğimiz gün Manhattan'da bir parkta görüntülendi. Kolunun kırık olduğu görülen 60 yaşındaki Day Lewis, bir süre bir bankta oturduktan sonra parktan ayrıldı.

2
Daniel Day Lewis, Paul Thomas Anderson'ın yönettiği bir çalışmanın ardından bir daha oyunculuk yapmayacağını açıklamıştı.

3
1989'da Sol Ayağım, 2007'de Kan Dökülecek, 2012'de Lincoln ile üç kez en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanan Daniel Day Lewis daha önce de mesleğine ara vermişti.

4
Lewis, 1990'ların son döneminde sinamaya 5 yıl ara verip İtalya'da ayakkabı yapımını öğrenmişti. Şimdi de Daniel Day Lewis'in terzilik öğrenmeye karar verdiği ileri sürülüyor.

5
6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 19.09.2017 12:39

Son Dakika Oscar Ödüllü Oyuncuyu, Parkta Tek Başına Gören Şaştı Kaldı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor