Son Dakika Haberleri: Oscar romantizminin yerinde yeller esiyor! Lady Gaga yeni sevgilisini öpücüklere boğdu

Oscar romantizminin yerinde yeller esiyor! Lady Gaga yeni sevgilisini öpücüklere boğdu

4 ay önce

Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Lady Gaga ve oyuncu Bradley Cooper'ın yakınlaşması, Oscar Ödül Gecesi'ne damga vurmuştu. Bradley Cooper ve Lady Gaga arasındaki aşk dedikoduları tazeliğini korurken, Gaga, California'daki bir mekanda yeni aşkını öpücüklere boğarken görüntülendi.

1
Geçtiğimiz aylarda Oscar ödül törenine, Lady Gaga ve o dönem ünlü model Irina Shayk ile evli olan Bradley Cooper'ın yakınlaşması damga vurmuştu.

2
Akıllara, ''Cooper ve Gaga yasak aşk mı yaşıyorlar?'' sorusunu getiren ve Irına Shayk ile Cooper arasında sonradan oluşan sorunların sebebi olarak gösterilen bu yakınlaşma, uzun süre magazin gündeminden düşmemişti.
3
İddiaları yalanlayan Gaga, her ne kadar bunun yalnızca bir rol olduğunu söylese de, Cooper ve Shayk'ın aniden boşanması, yasak aşk iddialarını güçlendirdi.
4
Nişanlısı Christian Carino ile altı ay önce ayrılan ünlü şarkıcı Lady Gaga, haftasonu California'da bulunan bir mekanda, yeni erkek arkadaşı Dan Horton ile görüntülendi.
5
Yabancı magazin siteleri, sevgilisini uluorta öpücüklere boğan Gaga'nın, böylelikle aşkını ilan etmiş olduğunu yazdı.

6
Lady Gaga ve ses mühendisi sevgilisi Dan Horton'un, Kasım ayından beri birlikte çalıştığı ancak aralarındaki aşkın yeni olduğu söyleniyor.
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 01.08.2019 10:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Uzmanlardan zehirli tatula uyarısı! Şifalı diyenlere kanmayın, karaciğer yetmezliğine sebep oluyor Usta oyuncu Yıldız Kenter'in gerçek adını duyan şaşıp kalıyor! İşte Yıldız Kenter'in başarılarla bezeli yaşamı Hem sporcu hem taraftar! Güzel model cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arazinin ortasındaki devasa patatesin içinde ne olduğunu gören şaşıp kalıyor! Prens Andrew, kendisine yöneltilen 'cinsel ilişki kölesi' iddialarına yanıt verdi: Tıbben terleyemiyorum!