Oscar romantizminin yerinde yeller esiyor! Lady Gaga yeni sevgilisini öpücüklere boğdu - Son Dakika

Oscar romantizminin yerinde yeller esiyor! Lady Gaga yeni sevgilisini öpücüklere boğdu

01.08.2019 10:41

Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Lady Gaga ve oyuncu Bradley Cooper'ın yakınlaşması, Oscar Ödül Gecesi'ne damga vurmuştu. Bradley Cooper ve Lady Gaga arasındaki aşk dedikoduları tazeliğini korurken, Gaga, California'daki bir mekanda yeni aşkını öpücüklere boğarken görüntülendi.

1
Geçtiğimiz aylarda Oscar ödül törenine, Lady Gaga ve o dönem ünlü model Irina Shayk ile evli olan Bradley Cooper'ın yakınlaşması damga vurmuştu.

2
Akıllara, ''Cooper ve Gaga yasak aşk mı yaşıyorlar?'' sorusunu getiren ve Irına Shayk ile Cooper arasında sonradan oluşan sorunların sebebi olarak gösterilen bu yakınlaşma, uzun süre magazin gündeminden düşmemişti.
3
İddiaları yalanlayan Gaga, her ne kadar bunun yalnızca bir rol olduğunu söylese de, Cooper ve Shayk'ın aniden boşanması, yasak aşk iddialarını güçlendirdi.
4
Nişanlısı Christian Carino ile altı ay önce ayrılan ünlü şarkıcı Lady Gaga, haftasonu California'da bulunan bir mekanda, yeni erkek arkadaşı Dan Horton ile görüntülendi.
5
Yabancı magazin siteleri, sevgilisini uluorta öpücüklere boğan Gaga'nın, böylelikle aşkını ilan etmiş olduğunu yazdı.

6
Lady Gaga ve ses mühendisi sevgilisi Dan Horton'un, Kasım ayından beri birlikte çalıştığı ancak aralarındaki aşkın yeni olduğu söyleniyor.
7
8
9
10

Son Dakika Oscar romantizminin yerinde yeller esiyor! Lady Gaga yeni sevgilisini öpücüklere boğdu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar