Oscar Törenindeki Pizzacının Hayatı Değişti - Son Dakika

Oscar Törenindeki Pizzacının Hayatı Değişti

30.05.2014 23:18

1

Bu yıl 86. kez düzenlenen ve ünlü komedyen Ellen De Generes'in sunuculuğunu üstlendiği Oscar ödül törenine damgasını vuran Pizzacı çocuğa verilen bahşiş çok konuşulmuştu.

2

Hollywood yıldızları arasında şapka tutma şeklinde yapılan bahşiş toplama seansında pizzacı çocuk "hayatımın en yüksek bahşişini aldım" açıklaması yapmış, o gece olanlardan haberinin olmadığını ve kendini bir anda sahnenin önünde ünlülere pizza dağıtırken bulduğunu dile getirmişti.

3
Edgar adlı pizza dağıtıcısı "Bize 20 kutu pizza siparişi verdiklerinde bunun orada çalışan elemanların bir isteği olduğunu zannettim." demişti.

4
Daha sonra galaya pizzaları götürdüğümde beni en ön sıralara doğru yürütmeye başladılar, karşımda birden hayatımın artisti Julia Roberts vardı. Ona pizza verdim, tam anlamı ile sürrealist bir gün yaşadım." diyerek yaşadığı anları anlatmıştı.

5
Pizzacı çocuğa, şapka tutma şeklinde yapılan bahşiş toplamayla bin dolar verildiği ortaya çıktı.

6

O günden sonra 30 yaşındaki pizzacının hayatı tam anlamıyla değişti. İtalyan göçmen Edgar Martirosyan, kardeşi Erik ile birlikte Silver Lake'de "Wood" adlı bir pizza restoranı açtı.

7
Artık pizzacı dükkanına sahip olan Edgar, iyi bir gelire sahip olduğunu belirterek, o gecenin hayatını değiştirdiğini söyledi.

8
İşte 86. Oscar töreninden fotoğraflar...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Oscar Törenindeki Pizzacının Hayatı Değişti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular