OSMAN BUDAK Resimleri

Osman Budak Resimleri

  • 07.07.2018 14:40 İşte İsim İsim Yemin Edecek Milletvekilleri İşte İsim İsim Yemin Edecek Milletvekilleri TBMM 27. yasama yılı yemin töreni için toplandı. İYİ Partili Durmuş Yılmaz'ın yönettiği Meclis'te milletvekilleri yemin etti. İşte isim isim yemin eden milletvekilleri...
  • 02.03.2017 15:31 CHP'li Budak: Üretmeyen Bir Ülke Batar CHP'li Budak: Üretmeyen Bir Ülke Batar CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, "Türkiye'de çalışma yaşında olan her 5 kişiden 1'isi işsiz. ve 15 yıldır iktidarda olan bir parti var. Sadece betona yatırım yap, üretime yatırım yapma işte sonucu bu. Üretmeyen bir ülke batar" dedi.
  • 27.08.2016 12:29 Şehit Polis Osman Budak Toprağa Verildi Şehit Polis Osman Budak Toprağa Verildi ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru 24 yaşındaki Osman Budak'ın cenazesi Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'nde toprağa verildi.
  • 27.04.2015 14:33 Yasama, Yürütme ve Yargı Bir Kişinin Elinde İse O Ülkede Hukuktan Söz Edilemez Yasama, Yürütme ve Yargı Bir Kişinin Elinde İse O Ülkede Hukuktan Söz Edilemez" CHP Antalya 3. sıra milletvekili adayı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) eski Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) eski başkan yardımcısı Çetin Osman Budak, bir ülkede yasama, yürütme ve yargı bir tek kişinin elinde ise o ülkeden hukuktan söz edilemeyeceğini söyledi.
  • 21.02.2015 13:00 Budak'a Sanayicilerden Destek Budak'a Sanayicilerden Destek Yaklaşık altı yıldır Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Çetin Osman Budak için Antalya OSB Hizmet Binası’nda tören düzenlendi.
  • 16.02.2015 20:16 Atso Eski Başkanı Budak Antalyalı İş Adamlarına Veda Etti Atso Eski Başkanı Budak Antalyalı İş Adamlarına Veda Etti CHP’den Milletvekili Aday Adayı olan ATSO Eski Başkanı Çetin Osman Budak, düzenlediği törenle Antalyalı iş adamlarına veda etti.
  • 14.02.2015 10:10 Budak, Veda Turuna Çıktı Budak, Veda Turuna Çıktı 7 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) milletvekili adayı olmak için Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcılığı görevlerinden istifa eden Çetin Osman Budak, veda turuna çıktı.
  • 25.03.2014 13:19 Iş Dünyasından Twitter Uyarısı: Imajımız Bir Anda Yerle Bir Olabilir Iş Dünyasından Twitter Uyarısı: Imajımız Bir Anda Yerle Bir Olabilir Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Twitter'a getirilen yasağın Türkiye’nin uzun yıllarda elde ettiği imajı bir anda yerle bir edebileceği uyarısında bulunarak, sosyal medya konusunda adının Iran ve Çin gibi ülkelerle bile anılır hale geldiğini söyledi.
  • 24.09.2013 14:55 Atso Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı Atso Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Eylül ayı olağan meclis toplantısı Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, ATSO Başkanı Çetin Osman Budak ve meclis üyelerinin katılımıyla ATSO Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.
  • 31.05.2013 14:36 Budak'tan Yeni Sanayi Sitesi'ne Geçmiş Olsun Ziyareti Budak'tan Yeni Sanayi Sitesi'ne Geçmiş Olsun Ziyareti ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yeni Sanayi Sitesi'nde geçtiğimiz günlerde çıkan yangında büyük hasar gören Güven Oto ve Alkın Oto firmalarını ve bölge esnafını ziyaret etti.
Advertisement