OSMAN HAMDİ Resimleri

Osman Hamdi Resimleri

  • 14 Aralık 2017 13:27 Dünyaca Ünlü En Bilindik 3 Tablo ve Gizemli Hikayeleri Dünyaca Ünlü En Bilindik 3 Tablo ve Gizemli Hikayeleri Yıllar geçse de hafızalardan silinmeyecek sanat ürünleri var. Ünlü ressamların elinden çıkan bu tablolar gibi. Peki bu tabloların arkalarındaki yapılış hikayelerini hangimiz biliyoruz?
  • 18 Haziran 2015 13:28 Osman Hamdi Bey Konağı Turizme Kapatıldı İddiası Osman Hamdi Bey Konağı Turizme Kapatıldı İddiası Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından, Türkiye'nin ilk müzecisi olan arkeolog ve ressam Osman Hamdi Bey'in Yatağan İlçesi'ne bağlı Turgut Mahallesi'nde bir süre kaldığı konağın kapısına kilit vurulması tepki çekti.
  • 08 Mayıs 2015 18:33 Başkan Köşker Yerel Yöneticileri Gezdirdi Başkan Köşker Yerel Yöneticileri Gezdirdi Sağlıklı Kentler Birliği’ kapsamında ‘Yerel Yönetimler Gençlik Politikaları ve Uyuşturucu Maddeyle Mücadele’ konferansına katılan birlik üyesi belediye başkanları ve yerel yöneticiler tarihi kale ve Osman Hamdi Bey Müze evini gezdi.
  • 14 Ekim 2014 13:24 Gebze Osman Hamdi Bey'in Kayıkhanesi Restore Edilecek Gebze Osman Hamdi Bey'in Kayıkhanesi Restore Edilecek Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gebze Osman Hamdi Bey’in kayıkhanesini restore etmek için ihale düzenledi.
  • 11 Haziran 2014 10:25 Epos 7'den Yatağan Gezisi Epos 7'den Yatağan Gezisi Kültür mirasımızın gelecek nesillere aktarılması amacı ile kurulan Epos 7 Derneği’den bir heyet Yatağan’da bulunan Stratonikeia Antik Kenti, Osman Hamdi Bey Konağı ve Pınarbaşı Tesisleri’ni gezdi.
  • 04 Ekim 2013 11:31 Osman Hamdi Bey Müzesi'nde Yılın Son Resim Sergisi Açıldı Osman Hamdi Bey Müzesi'nde Yılın Son Resim Sergisi Açıldı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından müze olarak korunan ve her gün ziyarete açık olan Osman Hamdi Bey Müzesi sanat galerisinde resim sergisi açıldı.