Osmanlı torunu Boris Johnson'dan aldatma savunması: Dedem Ali Kemal de çapkındı - Son Dakika

Osmanlı torunu Boris Johnson'dan aldatma savunması: Dedem Ali Kemal de çapkındı

05.10.2020 10:33

Osmanlı'nın son içişleri bakanlarından Ali Kemal'in torunu İngiltere Başbakanı Johnson'ın çapkınlığı bir kitapta anlatıldı. Kitapta Johnson'ın "Büyük, büyükbabamın da dört eşi varmış, neden sadık olmam gerektiğini anlamıyorum" dediği yazıldı.

1
İngiliz yazar Tom Bower'ın yazdığı, İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın (56) hayatını anlatan Boris Johnson: Kumarbaz adlı kitap 15 Ekim'de piyasaya çıkacak. Milliyet'te yer alan habere göre, kitapta Johnson'ın hayatı boyunca ruh eşini aradığı anlatılırken, ilk evliliğini 1987'de Allegra Mostyn-Owen ile yaptığı belirtiliyor.

2
Ancak Johnson'ın evliliği sırasında Marina Wheeler ile birlikte olduğu ortaya çıkınca çift 1993'de boşanıyor. Hamile Marina Wheeler ile Johnson'ın bir ay sonra kızları Lara dünyaya geliyor. Kitaba göre, Johnson, Wheeler'i de defalarca aldatıyor.
3
"GERÇEKTE KAÇ ÇOCUĞU OLDUĞU BİLİNMİYOR"
GERÇEKTE KAÇ ÇOCUĞU OLDUĞU BİLİNMİYOR
Boris Johnson'ın 2008 ve 2016 yılları arasında Londra Belediye Başkanı'yken de evli olmasına rağmen birçok kadınla birlikte olduğu belirtiliyor. Kitapta, Johnson'ın sanat eseri satıcısı Helen Macintyre ile ilişkisine de yer veriliyor.

4
Macintyre'ın 2008 yılında dünyaya getirdiği kızının babası, yapılan DNA testinde Johnson çıkıyor. Bununla ilgili davalarda, Johnson'ın bir dönem aşk yaşadığı Petronella Wyatt'ın da kürtaj kayıtları tespit ediliyor. Bu nedenle Johnson'ın gerçekte kaç çocuğu olduğunun bilinemeyeceği dile getiriliyor.
5
Marina Wheeler ile evliliği de Şubat 2020'de biten Johnson, şu an Carrie Symonds ile birlikte. 29 Nisan'da bir oğulları olan Johnson ile Symonds'ın 2018'den beri aşk yaşadığı bildiriliyor.
6
"BABASINA ÇEKMİŞ"
BABASINA ÇEKMİŞ
Kitapta, Boris Johnson'ın "Büyük, büyükbabamın da dört eşi varmış, neden sadık olmam gerektiğini anlamıyorum" dediği aktarılıyor. Bu sözleriyle İngiliz dedelerinden birini kasteden Johnson'ın resmi olarak 5 çocuğu var ancak kesin sayı bilinmiyor. Johnson'ın annesi Charlotte'un da oğlunun "tıpkı babası gibi" aldatma huyuna sahip olduğunu söylediği belirtiliyor.
7
OSMANLI BAKANININ TORUNU
OSMANLI BAKANININ TORUNU
Boris Johnson, Osmanlı'nın son içişleri bakanlarından Ali Kemal'in torunu Stanley Johnson'ın oğlu. Aynı zamanda gazeteci - yazar olan Ali Kemal, milli mücadeleye karşı olduğu için 1922'de İzmit'te linç edildi.

Son Dakika Osmanlı torunu Boris Johnson'dan aldatma savunması: Dedem Ali Kemal de çapkındı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
500
Advertisement