Otel Odalarında Unutulan 10 İnanılmaz Şey - Son Dakika

Otel Odalarında Unutulan 10 İnanılmaz Şey

05.04.2013 11:35

1
Last minute (son dakika) adlı seyahat portalı dünya çapındaki 500 otel çalışanı arasında yaptığı gizli ankette otel odalarında unutulan en ilginç 10 şeyi derledi.
2
Listenin 10'uncu sırasında odalarda unutulan çeşitli miktarlardaki nakit para yer aldı. (Deutsche Welle)
3
9'uncu sırada değerli mücevherler var.
4
8'inci sırada silah var. Bir polis Las Vegas'daki bir otel odasında silahını unuturken Milano'daki bir diğer otel odasında mühimmat, Barcelona da ise polis rozeti bulundu.
5
7'nci sırada 'kılıç' yer alıyor. Bir Japon müşteri, İstanbul'daki otel odasında çok eski geleneksel bir Yakuza kılıcını unuturken Budapeşte'deki bir otelde yine odada unutulmuş bir kılıç olduğu belirtildi.
6
Anketin 6'ncı sırasında yine Budapeşte'deki bir otelde unutulan bir torba dolusu salyangoz yer aldı.
7
5 numarada odada unutulan bir ‘en iyi arkadaş' yer aldı.
8
Uçağını kaçırmak üzere olan bir konuk Mallorca'daki 4 yıldızlı otelden çıkış işlemini yaptırdıktan sonra taksiye atlayıp hızla ayrılınca en iyi arkadaşının otel odasında hâlâ uyumakta olduğunu sonradan farketti.
9
4'üncü sırada otelde unutulan bir köpek var. İtalya'yı ziyaret eden bir turist, köpeğini Milano'daki 4 yıldızlı bir otel odasında unutup ayrıldı.
10
Listenin üçüncü sırasında “Anne” var.
11
Dublin'deki bir otelin konuğu, annesini otel odasında unuttu. Otel çalışanlarının müşteriye telefonla ulaşması üzerine unutkan adam annesini otelden teslim almak üzere havaalanından geri döndü.
12
İkinci sırada “yılan” var. Washington'daki bir otel odasında unutulan yılanı temizlikçiler de farketmedi. Yılanı, odanın bir sonraki müşterisi buldu ve görevlilere haber verdi.
13
“10 en inanılmaz şey” listesinin zirvesinde kocası tarafından ‘odada unutulan' bir kadın yer alıyor.
14
Bir iş adamı, iş seyahati sırasında kendisine eşlik eden karısını Prag'daki bir otel odasında unuttu. Şaşkın adam, iş görüşmesi sonrası doğrudan havaalanının yolunu tuttu.

Son Dakika Otel Odalarında Unutulan 10 İnanılmaz Şey - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular