Otelde büyük skandal! Görevli, ilişkiye giren çifti kapı eşiğine gelip kayda aldı - Son Dakika

Otelde büyük skandal! Görevli, ilişkiye giren çifti kapı eşiğine gelip kayda aldı

16.05.2022 09:20

Abigail Higson ve Usama Qazi isimli İngiliz çift, İspanya'da kaldıkları otelin odasında cinsel ilişkiye girdikleri sırada, bir otel çalışanının kendilerini videoya aldıklarını öne sürerek otelden şikayetçi oldu.

1
Abigail Higson, Mayorka, Magaluf'ta tatil için gittiği HSM Sándalo Beach otelinin odasında partneri Usama Qazi ile seks yaparken kapı eşiğinden birinin onları izlediğini ve filme aldığını iddia etti.
2
Otel yetkilileri ise suçlamaları kabul etmeyip çiftin aşırı derecede sarhoş olduklarını söyleyerek böyle bir iddiayı ortaya attıklarını iddia etti.
3
Tamamen çıplak olduğunu söyleyen genç kadın adamın telefonunu havaya kaldırdığını ve onları filme alıyormuş gibi göründüğünü söyledi.
4
20 saniye içinde kalkıp giyinen ve "Ne yapıyorsun sen?" diye bağırarak adama koştuğunu söyleyen genç kadın, adamın telefonunu almaya çalıştığını, ancak adamın onları filme alıp almadığını kesinlikle çözemediğini söyledi.

5
Kaldıkları otel çalışanı tarafından videoya alındıklarını iddia eden çift, başka bir otele yerleşti.
6
İspanya'ya geçen aylarda toplum içinde yanlış davrandıkları gerekçesi ile İngiliz turistlere satılan alkol miktarını 6 şişe ile sınırladı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Otelde büyük skandal! Görevli, ilişkiye giren çifti kapı eşiğine gelip kayda aldı - Son Dakika


Advertisement