Otlu Bayır'da Büyük Acı - Son Dakika

Otlu Bayır'da Büyük Acı

21.09.2010 00:07

1
Ağrı'nın merkez Otlubayır köyünde içme suyu yüzünden çıkan tartışmada gönüllü köy korucusunun tüfeğinden çıkan kurşunlarla ölen muhtar ve 4 yeğeni toprağa verildi.
2
Trabzon Adli Tıp Kurumu'ndan saat 18.00 sıralarında Ağrı Devlet Hastanesine getirilen 5 cenaze burada yaklaşık 100 kişilik akraba grubu tarafından gözyaşları ile karşılandı. Hastane etrafında ve civarında olası bir olay çıkması olasılığına karşı Çevik Kuvvet Ekibi hazır bekletildi.
3
Hastanede yıkanan cenazeler saat 21.00 sıralarında Otlubayır köyüne gönderildi. Burada köylüler tarafından daha önceden hazırlanan mezarların başına götürülen cenazeler için önce cenaze namazı kılındı. Ardından köy mezarlığına defnedilen cenazelerin başında köylüler uzun süre gözyaşı döktü.

4
5
6
7

Son Dakika Otlu Bayır'da Büyük Acı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti