Otobüs Durağında Korkunç Cinayet - Son Dakika

Otobüs Durağında Korkunç Cinayet

1
Londra'da Cinnet Geçiren Koca, Eşini Ve Annesini Öldürdü Sonra Boğazını Kesti
2
Eşini ve kaynanasını bıçakla öldürmekle ve boğazını kesmekle suçlanan 42 yaşındaki Frenzied Sergei Zolotovsky, dün gece tutuklandı.
3
Dün sabah saatlerinde otobüs durağında işe gitmekte olan eski eşi Svetlana' yı bıçaklayıp öldürdü.
4
Olay yerinden geçmekte olanlar evine doğru kaçan Zolotovsky'i kovalamaya başladılar.
5
Zolotovsky evine girdikten sonra polis evini bastı. İçeri giren polisler eşi Svetlana'nın annesini yerde bıçaklanmış olarak gördü.
6
Evi arayan polisler katili tavan arasında boğazını keserek intihar etmeye kalkışırken yakaladı. Hemen hastaneye kaldırılan katil dün gece tutuklandı.
7
Komşuları bu olaydan büyük üzüntü duyduklarını söylediler ve gündüz aydınlığında işlenen korkunç bir olay olarak nitelendirdiler.
8
Zolotovsky iki şirketi yürüten bir müteahhitti. Geçen sene eşinden kötü bir şekilde boşanmıştı.
9
Katilin son zamanlarda çok öfkeli olduğu ve bunun da şirketlerinin parasal sorunlarla karşı karşıya kalmasından kaynaklandığı söyleniyor.
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2010 15:33

Son Dakika Otobüs Durağında Korkunç Cinayet - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi Yanlışlıkla cinsel organını paylaşan Chris Evans 3 cümleyle hayranlarından af diledi Bursa'nın Mollafenari Mahallesi'nin dik yokuşları sayesinde mahalleliler kilo almıyor Başarılı sunucu Diletta Leotta yeni aşkıyla teknede yakalandı Bu adam insan olamaz! Üvey baba halının üzerine idrarını yapan 2 yaşındaki kızını döverek öldürdü