Son Dakika Haberleri: Otobüste taciz skandalında yeni gelişme! Saldırı anları mahkemede izletildi

Otobüste taciz skandalında yeni gelişme! Saldırı anları mahkemede izletildi

7 gün önce

Geçtiğimiz mayıs ayında, Londra'da çift katlı bir otobüsün üst katında gerçekleşen dayak skandalında yeni bir gelişme yaşandı. Üç lise öğrencisinin, iki genç kızı taciz ettiği anların görüntüleri ortaya çıktı.

1
Geçtiğimiz mayıs ayında, Melania Geymonat ve Christine Hannigan adlı iki genç kız, Londra'nın kuzeyindeki Camden'da çift katlı bir otobüse bindi. 28 yaşındaki Melania, Uruguay'da yaşayan bir doktordu ve arkadaşı Christine'i ziyaret etmek için Londra'ya gelmişti. Melania ve 29 yaşındaki Christine, otobüse bindikten kısa süre sonra üç genç onları takip etti.

2
Yaşları 15, 16 ve 17 olan üç lise öğrencisi, otobüsteki iki genç kadının yakınına oturdu. Üç genç, bir süre sonra kadınlara laf atmaya başladı. Gençler Melania ve Christine'e hakaretler yağdırırken, bir yandan da iki genç kızı birbirleriyle öpüşmeye zorladı. Kadınların gençleri reddetmesi üzerine, üç lise öğrencisi fiziksel saldırıya geçti ve ceplerinden çıkardıkları bozuk paraları kadınlara atmaya başladı.

3
Zamanla cinsel tacize dönüşen olayda saldırganlar, kadınların etrafını sardı ve 9 dakika boyunca iki genç kızı darp ettiler. Yüzü kanlar içinde kalan iki genç kız, otobüsten indikten sonra polise şikayette bulundu ve başlarına gelenleri sosyal medyadan paylaştı.

4
Korkunç saldırı mahkemeye taşındı. Dün görülen duruşmada, otobüsteki güvenlik kamerası görüntüleri de izletildi. Görüntülerde saldırganların, kadınların çantalarını gasp ettiği görülürken, siyah başlıklı bir mont giymiş olan gencin, Christine Hannigan'a art arda attığı yumruklar savurduğu anlar dikkat çekti.
5
Yaşları 18'den küçük olan saldırganların mahkemesi, Highbury Çocuk Mahkemesi'nde görüldü. Önceki duruşmalarda suçsuz olduklarını ileri süren gençler, bu kez suçlu olduklarını kabul etti. Savcı Saira Khan, iki kadının özellikle hedef alındığına ve saldırının dokuz dakika sürdüğüne değindi. Saldırıda her bir gencin farklı bir rolü olduğunu konusuna da değinildi.
6
Mahkemede 16 yaşında olan saldırgan, 28 yaşındaki Melania Geymonat'un çantasını çaldığını itiraf ederken, 15 yaşındaki saldırgan ise bir diğer kadının kredi kartlarını almaya çalıştığı suçlamasını reddetti.

7
17 yaşındaki saldırganın hakkındaki suçlamalar, delil yetersizliği nedeniyle düşürülürken, diğer iki çocuğun yargılanmasına devam edileceği belirtildi.


8
9Haber Yayın Tarihi: 29.11.2019 09:20 

YORUMLAR (11)
  • mustafa oguz: ülkcülk andımızın okunmasına karşı çıkmamaktır biz okurtuk hiçbir zararını görmedim şimdi ülkücükte degişti Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ilginc1i: Ülkücü kardeşlerim ben sadece milletime değil kadına sahip çıkarım milleti ne olursa olsun. Devrimci kardeşinizden selamlar. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • TÜRKÜN OLDUĞU YERDE MERHAMET VARDIR: GAVUROĞLU GAVURLAR MERHAMET YOK Kİ.BİZİM KİLERDE GAVUR HAYRANI ALIN SİZE YURT DIŞI ORYA GİDEN İKİNCİ SINIF VATANDAŞ. ÜLKEM GÜZEL ÜLKEM CANIM SANA KURBAN OLSUN. BİRDE İÇİMİZDEKİ HAİNLERİ BÖLÜCÜLERİ YOLLASAK TAM CENNTE OLACAK. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Son görüntüsüyle korkutmuştu! 15 kilo veren İzel, göğüs dekoltesiyle büyüledi! Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü