Otobüste Tavukla Yolculuk Yapan Bülent Ersoy, Bit Paniği Yaşadı - Son Dakika

Otobüste Tavukla Yolculuk Yapan Bülent Ersoy, Bit Paniği Yaşadı

23.05.2017 09:15

'Dünya Güzellerim' adlı program için Hindistan'a giden Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy'un hurda bir otobüste çekilen ilk görüntüleri servis edildi. Otobüste tavuk ve keçiyle beraber yolculuk yapan dörtlü, bit paniği yaşadı.

1
Haziran ayında özel bir TV kanalında ekrana gelecek olan 'Dünya Güzellerim' adlı programı için bir araya gelen Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy'un Hindistan'dan ilk görüntüleri geldi.

2
Çekimleri mayıs ayının ilk haftasında başlayan programın yayınlanan ilk görüntülerinde ekip, Hindistan'ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında görüntülendi.

3
Olabildiğince abartılı kıyafet ve makyajlarıyla eski bir otobüste tavuk ve keçilere eşliğinde seyahat eden ünlü isimlerin diyalogları dikkat çekti. Ersoy'un bir Hintlinin kucağında tuttuğu tavuğu sevdikten sonra ekibin bit paniği yaşaması dikkat çekti.

4

Geride bıraktığımız günlerde Bülent Ersoy'un Hindistan'da budist rahipleriyle kavga ettiği önesürülmüş, program yetkilileri iddiaları yalanlamıştı.

5
6

Son Dakika Otobüste Tavukla Yolculuk Yapan Bülent Ersoy, Bit Paniği Yaşadı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement