Otomabilin Altındaki Can - Son Dakika

Otomabilin Altındaki Can

21.06.2009 21:51

1
Yaya kaldırımında otomobil kullanan sürücü direksiyon hakimiyetini kaybedince önce yine kaldırımda parketmiş bir başka araca çarptı sonra genç bir kadına çarparak kadını ölümün kıyısına getirdi. Kadın yaklaşık 40 dakika süren kurtarma çalışmasının ardından sıkışıp kaldığı yerden çıkarıldı ve hastaneye kaldırıldı.
2
Aracın sürücüsü kazadan sonra olay yerinden kaçarken, bu kişinin otomobilin sahibinin olmadığı bir şirkete ait olan aracı kullandığı, olay sırasında yanında bulunan bir arkadaşıyla gözaltına alındığı öğrenildi.
3
Göreni de duyanı da hayrete düşüren olay şöyle meydana geldi. Yaya kaldırımına park eden otomobilin sürücüsü yeniden hareketlenmeye kalkınca aracın kontrölünü kaybetti. Otomobil önce yine önünde parketmiş bir başka sürücünün otomobiline çarptı ardından kaldırımda yürüyen genç bir kadını altına aldı. Otomobilin sürücüsü çarptığı kadını kendi haline bırakıp olay yerinden kaçtı.
4
Bu dakikadan sonra kaldırımda tam bir can pazarı yaşandı. Aracın altında sıkışıp kalan Feyza Amasyalı(23) adlı genç kadın dakikalarca ölüm kalım savaşı verdi. Genç kadının evinden bir yakınının düğününe gitmek üzere arkadaşlarıyla buluşmak için çıktığı öğrenildi.
5
Olay yerine çabuk gelen itifaiye ve sağlık ekipleri kadını bulunduğu yerden çıkarmak için yoğun bir çaba harcadı, ancak bu çok kolay olmadı. Yaklaşık 40 dakika süren kurtarma çalışmaları sırasında kanlar içinde kalan genç kadının zaman zaman inilti ve feryatları duyuldu.
6
Olayın en trajik anı ise, Amasyalı'nın anne ve babasının kazayı duyup olay yerine geldiğinde yaşandı. Kızlarını kanlar içinde otomobilin altında gören anne ve baba sinir krizi geçirdi. Eşine ender rastlanan bir kazanın kurbanı olan, yaya kaldırımında yürürken bir otomobilin altında kalan kadın uzun süren çabaların sonunda sıkıştığı yerden çıkarıldı ve hastaneye götürüldü.
7
34 FH 4030 plakalı aracın direksiyonunda bulunan kişinin kimliğinin belirlendiği olay sırasında yanında bulunan bir arkadaşıyla birlikte gözaltına alındığı, aracın bir şirket üzerine kayıtlı olduğu dolasıyla bu kişilere kullanım amaçlı verildiği öğrenildi.
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Otomabilin Altındaki Can - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı