Otomobil Tamircisi İsmail Yıldırım Jason Statham'a Benzerliğiyle Şöhreti Yakaladı - Son Dakika

Otomobil Tamircisi İsmail Yıldırım Jason Statham'a Benzerliğiyle Şöhreti Yakaladı

20.03.2018 13:18

Antalya'da, dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jason Statham'a benzerliğiyle dikkati çeken otomobil tamircisi İsmail Yıldırım, yakında vizyona girecek bir filmde rol alarak oyuncu olma hayalini gerçekleştirmek için ilk adımını attı...

1
Antalya'da, ünlü Hollywood yıldızı Jason Statham'a benzetilen ve "Yerli Jason" olarak tanınan otomobil tamircisi İsmail Yıldırım, 6 Nisan'da vizyona girecek bir filmde rol alarak, oyuncu olma hayalini gerçekleştirmek için ilk adımı attı.

2
Seyirciyle 6 Nisan'da buluşacak "Karımı Gördünüz mü?" isimli filmde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Yıldırım yaptığı açıklamada, rolü küçük olsa da bir film setinde yer almanın kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

3
YERLİ JASON STATHAM İSMAİL YILDIRIM
YERLİ JASON STATHAM İSMAİL YILDIRIM

Filmin kadrosuna, bir tesadüf eseri dahil olduğunu belirten Yıldırım, "Filmin başrol oyuncularından Peker Açıkalın, filmin yönetmeniyle anlaşma yapmak üzere Adrasan'daki bir restoranda buluşmuşlardı. Açıkalın ile restoranda tesadüfen karşılaştık. Beni daha önce bilmiyormuş. Jason Statham'a benzerliği o da fark etti ve filminde oynamamı teklif etti." dedi.

4
Filmde Açıkalın'ın yanındaki bir adamını canlandırdığını kaydeden Yıldırım, çekimlerin oldukça neşeli geçtiğini ifade etti. Sahnelerin çoğunun bir otelde geçtiğini aktaran Yıldırım, şöyle devam etti: "Oteldeki özellikle yabancı turistlerden yoğun ilgi gördüm. Gerçek Jason Statham olduğumu sananlar oldu. Birçok turist benimle fotoğraf çektirdi. Oyuncu olma hayalimi gerçekleştirmek için ilk adımımı attım. İlk defa kendimi beyaz perdede göreceğim. Heyecanlı ve mutluyum, güzel bir duygu."

5
AA'nın daha önce multimedya formatında hazırladığı özel haberiyle tanındığını, daha sonra çıktığı televizyon programlarıyla tanınırlığının arttığını vurgulayan Yıldırım, sosyal medyayı da sık sık kullanmaya başladığını dile getirdi.

6
Sosyal medya üzerinden benzetildiği Statham'a ulaşmaya çalıştığını anlatan Yıldırım, "En büyük hayallerimden biri Jason ile tanışmak. Şu an onun yanına gitme imkanım yok ama Türkiye'ye gelirse bir araya gelmeyi çok istiyorum. Belki ileride aynı filmde rol alırız. Bu benzerlik büyük film şirketlerinin dikkatini çekecektir. Kardeşi olarak aynı filmde oynayabilirim." diye konuştu.

7
Statham gibi aksiyon filmlerinde rol almak için spor yapmaya devam ettiğini belirten Yıldırım, komedi ve dram filmlerinde rol alabileceğine işaret etti

8
Adrasan Mahallesi'nde ağabeyi ile otomobil tamir eden Yıldırım'ın ünlü oyuncuya benzerliğini ilk olarak Anadolu Ajansı ekibi multimedya çalışmasıyla kamuoyuna duyurmuştu. AA'nın haberinden sonra televizyon programlarına çıkan ve sosyal medyadaki takipçi sayısı artan Yıldırım'ın şöhreti, mahallesinin sınırlarını aşmıştı.

Son Dakika Otomobil Tamircisi İsmail Yıldırım Jason Statham'a Benzerliğiyle Şöhreti Yakaladı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement