"Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz - Son Dakika

"Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz

21.04.2021 14:53

Didem şarkısıyla Türkiye'de şöhreti yakalayan Azeri şarkıcı Günel Zeynalova, meşhur olduğunda henüz küçücük bir kızdı. Şöhretle küçük yaşta tanışan Azeri kızı, aradan geçen 21 yılda öyle bir değişti ki onu tanımak neredeyse imkansız. Tabii ki bu duruma yaşın yanında estetik operasyonların da etkisi büyük. İşte Günel'in inanılmaz değişimi.

1
İbrahim Tatlıses'in konserinde sahneye çıkarmasıyla ünlenen Azeri kızı Günel, o günden sonra bir anda şöhreti yakalamıştı.

2
İlk klibinde kalın kaşları ve sevimliliğiyle dikkat çekmişti Azeri kızı Günel.
3
Küçük yaşta başladığı sanat hayatına başarılı bir ses sanatçısı olarak devam eden Azeri kızı Günel'in eski halinden eser kalmadı.

4
Günel Zeynalova geçirdiği estetik operasyonlarla uğradığı değişim sonrası takipçiler tarafından "Michael Jackson'a benzetilince çok kızdı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Azeri kızı Günel "Yazmayın, siliyorum. Ellerime acıyorum" diyerek kendisine kötü yorum yazanları engellediğini söylemişti.
5
Ancak başarılı şarkıcının değişimi hız kesmeden devam ediyor. Değişimi oldukça keskin olan Azeri kızını görenler ilk başta tanıyamıyor. Ta ki sesini duyana kadar. İşte şarkıcının yıllar içindeki değişimini gösteren kareler.

6
Azeri kızı Günel Kimdir?
Azeri kızı Günel Kimdir?
25 Ekim 1985 Ağdam doğumlu olan ünlü isim şu anda 35 yaşında. Azeri şarkıcı, Didem adlı şarkısıyla Türkiye'de büyük bir şöhrete kavuştu. Özellikle bu şarkının klibindeki hareketleri ve danslarıyla dinleyiciler tarafından oldukça beğenildi.
7
Müzik kariyerine devam eden ünlü ismin albümleri arasında 1998 yılında çıkardığı Ne Olur Allahım, 2003 yılında çıkardığı Azeri Kızı Günel ve 2008 yılında çıkardığı Adı Yok albümleri bulunuyor.
8
Ünlü şarkıcının single'ları arasında ise Sevgi İstiyorum, Yeni Sayfa (2010), Senden İnsaf Diler Yarin (2014), Her şeye Değer (2014), Yandım Evladım (2016), Gel Çağıramam (2016), Azılı Bela (2017) ve Kırık Vazo (2018) yer alıyor.
9
Aktif olarak sosyal medya kullanan ünlü ismin Instagram hesabında şu anda 822 bin takipçi bulunuyor.
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika 'Oy Didem' diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (34)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement