Oya Aydoğan'ın Vefat Haberi Ardından Ünlüler Ne Dedi - Son Dakika

Oya Aydoğan'ın Vefat Haberi Ardından Ünlüler Ne Dedi

15.05.2016 12:41

1
2
Sevgili Oya'mızı kaybettik mekanı Cennet, ruhu şad olsun. Severdim çok severdim, o da beni severdi. Evvelki akşam hastaneye gittim; oğlunu çağırdık, sağlık dileklerimi ilettim. Gazeteci arkadaşlarda duvar dibinde oturuyorlardı, onlara görünmeden çıkıp gittim ama içime bir ümitsizlik düştü ve oğluna bir şey demedim. Allah sabır versin artık o da bizim evladımız... (İbrahim Tatlıses)

3
Ah ah sevgili arkadaşım eski dost, iyi insan ... Ben bilmiyorum ne yazacağımı üzüntümü nasıl anlatacağımı bilmiyorum... Canım arkadaşım rahat uyu, mekanin cennet olsun. (HÜLYA KOREL)

4
Hep bir şey demek isterdin, giderken diyeceğini dedin. mekanın cennet olsun Oya Aydoğan. (SUZAN KARDEŞ)

5
Başta oğlu Gurur'a ve tüm dostlarına, sevenlerine sabır diliyorum. Yüreğimizin içinde saklayacağız seni Oya Aydoğan. (GÜLBEN ERGEN)

6
Ya o seni kaybetseydi? diyorum bir tanecik evladına.... Ben de 2 sene önce kendime söyledim bunu.... Anne hayattaki en değerli şey, anne ve onun kuzusundan daha büyük bir bağ yok daha büyük bir sevgi daha büyük bir bağlılık, alışkanlık yok..... Dilerim evladı sahip olduğu manevi güçle dimdik kalmayı başarabilecek melek bir annenin evladı olmanın gururuyla hayatına devam edecek.... Nur içinde yat Oya abla... (DUYGU BAL)

7
Gurur'umuzun biricik anası Oya Aydoğan maalesef son savaşında yenik düştü.tum Türkiye'nin ve ailesinin başı sağolsun... (DENİZ AKKAYA)

8
30 senelik arkadaşım, herkesin çok sevdiği Oya Aydoğan'ımızı kaybettik. Mekanın cennet olsun başımız sağolsun. (SİNAN ENGİN)

9
Allah rahmet eylesin... (ÇAĞLA ŞIKEL)

10
Biz hep böyleydik böyle ayrıldık. Rahat ve meleklerle uyu Oya Aydoğan. Mekanın cennet olsun (LERZAN MUTLU)

11
Ahh Oya abla... Mekanın cennet olsun inşallah.. Çok üzüldüm. Allah yakınlarına sabırlar versin. Allah Rahmet Eylesin Oya Aydoğan. (BURAK SAĞYAŞAR)

12
Seni tanımak, seninle çalışmak, seninle anılara sahip olmak ödüldür benim için... Ah be ablam... Mekanın cennet olsun... (AYÇA ERTURAN)

13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Oya Aydoğan'ın Vefat Haberi Ardından Ünlüler Ne Dedi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı