Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki - Son Dakika

Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki

23.04.2012 11:25

1
Ressam Karolin Fişekçi, twitter'a öyle bir poz koydu ki, takipçilerini bile şaşırttı.
2
Kendisiyle ilişki yaşamadığını söyleyen Orhan Pamuk'un açıklamasının ardından kabuğuna çekilen Fişekçi, file çoraplarını giydi, bu pozu çekti ve twitter'dan "Filemi takar ve çıkarım ama pazar filesi değil" notuyla paylaştı.
3
File çorap ve dekolte olmazsa olmazım İstanbul'da topuklu ayakkabılarıyla yürümekte zorluk çektiğinden de yakınan Fişekçi, "Nişantaş'ında bile sokakta kaldırımda topuklu ayakkabıyla yürüyemeyeceksek.."
4
"Her sene kaldırım yaparlar ama çarpık çurpuk. Yok gerçekten İstanbul'un her yerinde topuklu ayakkabıyla birkaç saatten fazla yürümek zulüm. Neyse ki yanımda yedeğim oluyor hep.. Aslında topuklu ayakkabılar evler içindir; alt komşuları hesaba katmazsak" notu düştü.
5
Bir takipçisinin kiliseye de mi öyle gittiğini sorduğu Fişekçi "Kiliseye öyle gitmem ama arada dayanamıyorum file çorap, dekolte falan olmazsa olmazım ama her gün değil" açıklamasını yaptı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde
Advertisement