Öyle Bir Gösteri Yaptı Ki! - Son Dakika

Öyle Bir Gösteri Yaptı Ki!

7 yıl önce

Dünyadan günün fotoğrafları

1
Hindistan'da Mastan mezhebi mensupları 1971'de ölen liderleri Kudri Rafai Ali Sai için Mayıs ayında çeşitli törenler düzenliyor. Bu törenlerinde bir Mastan'ın gözüne kılıcı sokması ise şaşırtıcı değil. Bu tip rütellerle Mastan mezhebi şeflerini anıyor. İşte dünyadan, bugünün ardında kalan fotoğraflar...
2
Hindistan'da bir anne, karnından yapışık bu ikizleri kendi çabasıyla, evde doğurdu.

3
İran'ın eski gizli servis başkanı Ali Fallahyan'ın, içişleri bakanlığı için aday olduğunu açıklaması İran'da büyük ilgi gördü. Medya adeta birbirini ezdi.

4
Bangladeş'te kumaş üretim merkezlerinde felaketler bitmiyor. 900 kişiye mezar olan fabrikadan sonra bu sefer bir başka fabrikada yangın çıktı. 8 kişi hayatını kaybetti.

5
Bir Filistinli İsrail güvenlik güçleri tarafından tekmelendi. İsrailliler, Kudüs Günü'nü kutlarken güvenlik güçleri de Arap nüfusunun ağırlıklı olduğu mahallelerde gözaltı dalgası yarattı.

6
Şili'de, bir protestocu polisi ısırdı.

7
Kuala Lumpur'da, seçim sonuçlarını protesto eden binlerce kişi Kelana Jaya stadyumunu doldurdu.

8
Gu Yuan ve Sun Yeli adlı iki sanatçı 13 otomobili üst üste koyarak, bu eseri ortaya koydular.

9
Hindistan'da, gözaltına alınan muhalifler otobüslerde bile slogan atmayı ihmal etmedi.

10
Namibya'da bir fil çocuklarına yaklaşan leoparı suyla kovdu.

11
Avustralya yeni madeni parasına kavuştu. Bu paranın özelliği ise üçgen olması. 5 Avustralya doları, Avustralyalıların hayatına renk katacak.

12
Ekvador'da, Tungurahua volkanı patladı ve ortaya bu muhteşem görüntü çıktı.

13
ABD'nin Hawaii eyaletinde, bir helikopter caddeye düştü. Pilotun akıbetinden haber alınamadı.

14
İngiliz Joanna Lynch'in, evinde beslediği albino boa yılanını evine giren bir hırsız çaldı. Ev sahibi boa yılanının yanlış ellerde tehlikeli olabileceğini belirterek, gazetelere ilan verip hırsızın yılanı geri getirmesini istedi.

15
Ankara'da, Greenpeace protestosuna müdahale edildi.

Haber Yayın Tarihi: 09.05.2013 05:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası