Oynadığı Diziden Bir Anda Kovulan 10 Ünlü İsim - Son Dakika

Oynadığı Diziden Bir Anda Kovulan 10 Ünlü İsim

1
Gösteri dünyasının ünlülerinin her yaptığı işin garanti olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bazen onlar da anlaşmazlığa düşerek, tartışarak ya da başka seeplerle işlerinden olabiliyorlar. Özellikle de TV dizilerinde bunun çok örneği var. İşte çeşitli sebeplerle "işten atılan" ünlüler...

2
Su Kutlu
Su Kutlu
Güzel Köylü dizisinin kadrosunda yer alan Su Kutlu'nun ayrılığı da uzun süre konuşulmuştu. Çekimlerin yapıldığı Muğla'da gittiği bir barda çıkardığı olaylar yüzünden diziden kovulduğu ileri sürülmüştü güzel oyuncunun.

Daha sonra dizinin yönetmeni yaptığı açıklamada Kutlu'nun davranışları yüzünden hem gittiği mekana hem de dizinin markasına zarar verdiği gerekçesiyle kadrodan çıkarıldığını açıkladı.

3
Yönetmen açıklamasında "Bu bize kan kaybettirse bile, reytinglere etkili olsa bile, yüz kişinin ve buna bağlı olarak bir köyün etrafında bu işten para kazanan insanların gırtladığından geçen helal parayı bile kaybetmek adına bu riski göze alarak ben bu kızı diziden çıkartıyorum. Benim için Muğla'nın huzuru bir kişiden daha önemli” dedi.

4
Ceren Hindistan
Ceren Hindistan
Her bölümü neredeyse bir sinema filmi uzunluğunda çekilen televizyon dizilerinin setinde kimi zaman tatsızlıklar ya da gerilimli anlar da yaşanıyor. Bunun bir örneği de bir dönemin çok izlenen Sakarya- Fırat dizisinde tekrarlandı.

Dizinin başrol oyunusu olan Ceren Hindistan; çekim takvimini aksatında yapımcıyla arası açıldı ve "işine son verildi."

5
O dönemde basına yansıyan haberlere göre yapımcı, Hinsistan'ın çekim takvimine uymayarak aksaklıklara yol açması nedeniyle çileden çıktı. Bunun sonucunda da Hindistan'ın "idam fermanını" imzaladı.

Özetle, Ceren Hindistan'ın 'dizideki ömrü bitti." Güzel oyuncu da aynı şeyi yaşayan pek çok oyuncu gibi "ölerek" diziden ayrıldı.

Ceren Hindistan ise tüm bu gelişmeler üzerine avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada bu iddiaları yalanlayarak "çalışma arkadaşlarının yokluğunda tutanak tanzim etmeye giden olumsuz hal ve tavırları nedeniyle kendi isteğiyle ayrıldığını" ileri sürdü.

6
Caner Kurtaran
Caner Kurtaran
Dizi setlerinde en çok konuşulan "kovulmalardan" birinin kahramanı da izlenme rekorları kıran Yaprak Dökümü'nün Şevket'i Caner Kurtaran oldu. Defalarca uyuşturucu yüzünden gözaltına alınan Kurtaran sonunda diziden çıkarıldı.

Buna gerekçe olarak da “çekim saatlerini aksatması, sorumsuz, disiplinsiz davranışları” gösterildi.

7
Kurtaran rolüne veda etti onun yerine Hasan Küçükçetin Şevket karakterini canlandırmaya başladı.

Caner Kurtaran ise gördüğü tedavinin ardından Aşk ve Ceza adlı diziyle setlere geri döndü.

8
Dağhan Külegeç
Dağhan Külegeç
Ekranın izlenme rekorları kıran dizilerinden Kavak Yelleri'nin Efe'si Dağhan Külegeç'in diziden ayrılması da çok konuşulmuştu.

Külegeç'in canlandırdığı Efe karakteri bir trafik kazasında öldü.

9
İddialara göre Külegeç ile yönetmen Jale İncekol arasında yaşanan tartışma bu ayrılığa neden oldu...

Külegeç tartışma sırasında İncekol'un akfasına plastik sandalye fırlatınca dizide canlandırdığı Efe karakterinin de sonu geldi.. Daha sonra bu iddiaları reddeden Külegeç, Efe karakteriyle diziye geri döndü. Ama yine uzun ömürlü olmadı. Sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılacağını açıkladı ve onun karakteri de "ölerek" diziye veda etti.

10
Didem Erol
Didem Erol
Didem Erol da Goncakaranfil adlı diziden daha ilk bölümde kovuldu. Erol, yönetmeni Atilla Cengiz'i çileden çıkartınca; daha ilk bölümde işine son verildi.

Adını, Hollywood yıldızlarıyla yan yana çektirdiği fotoğraflar sayesinde duyuran Didem Erol'un 'GoncaKaranfil'in setinde; 'Ben bir Hollywood starıyım' diyerek, kaprisleriyle ekibi çileden çıkardığı belirtiliyor.

11
Sonunda dizinin yönetmeni de öfkeden deliye dönünce Erol'un işine son verdi.Erol'un sete geç geldiği, kendine ayrı kulis istediği ve her fırsatta "Ben dünyaca ünlü aktörlerle çalıştım. Bana böyle davranamazsınız' dediği iddia edilmişti.

12
Gonca Vuslateri
Gonca Vuslateri
Bir dönem Gonca Vuslateri'nin de rol aldığı Gönül İşleri dizisinden kovulduğu ileri sürülmüştü. İddialara göre kaldığı karavanda rol arkadaşı Can Yaman ile öpüşürken yakalandı. Bir süre sonra da reyting getirmediği için kadrodan çıkarıldı.

13
Ancak Vuslateri bu iddiaları yalanlayarak "Can ile aramızda öyle bir şey olamaz. Sözleşmem bittiği için ayrıldım diziden" dedi.

14
Hande Subaşı
Hande Subaşı
Türkiye'nin 'taçlı' güzellerinden Hande Subaşı bir dönem izlenme rekorları kıran Elveda Rumeli dizisinin kadrosundaydı.Ancak Subaşı'nın 'Vahide' rolü çok kısa sürdü. Subaşı dizinin kadrosundan çıkarıldı. Buna gerekçe olarak da annesinin, Subaşı'nın yanından hiç ayrılmaması hatta zaman zaman sahnelerine müdahale etmesi gösterildi.

15
Subaşı'nın Elveda Rumeli serüveni sadece bir bölüm sürdü. Subaşı daha sonra yaptığı açıklamada "Bu ayrılığın nedeni ne benim ekiple bir problem yaşamam ne de annemin işlerime karışması. Tamamen sözleşmenin maddeleri konusunda atv ile uyuşma sağlayamamış olmamız. Ekipten ayrıldığım için üzüldüm. Annemin karışmasına gelince, o bir şeye karışmıyor ama benim menajerim olarak tabi ki yanımda geliyor. 4 yıldır bu camianın içindeyim. Kendi başıma dünyayı gezdim. Annem bu sefer yanımdaydı çünkü 4 aydır menejerliğimi o yapıyor" dedi.

Subaşı'nın ayrılmasından sonra Vahide rolüne Berrak Tüzünataç geldi..

16
Nurana Bagiyeva
Nurana Bagiyeva
Göç Zamanı adlı dizide rol alan Azeri oyuncu Nurana Bagiyeva, iki erkekle birlikte kamera karşısına geçeceği sevişme sahnesinde rol almak istemediği için kadrodan çıkarıldı. Bagiyeva, senaryo gereği kendisinden yaşça çok büyük iki oyuncuyla yatağa girmesi gerektiğini söyleyerek "Önce oyunculardan biri benim rahatsız olduğumu görünce sahneyi yumuşattı. Ama sonuç değişmedi. Bu sahnede oynamayı reddettim" dedi.

17
Yaklaşık 6 yıldır Türkiye'de dizi oyunculuğu yapan Bagiyeva, daha sonra diziden ayrıldı. Genç oyuncu için bir ölüm sahnesi yazıldı ve o da kadrodan ayrıldı.

18
Selen Seyven
Selen Seyven
Genç oyuncu Selen Seyven'in de oynadığı Kocamın Ailesi dizisinden ayrılması olaylı olmuştu. Sosyal medya hesabında bir gözü morarmış fotoğrafını paylaşan Seyven ""İş ahlakı böyle bir şey. Gözün çıkıp eline düşse de sahneleri çekersin. Seni senden başkası bu nankör meslekte düşünmez" notunu yazdı. Bundan iki ay sonra yine sosyal medya hesabından "Gün aydınlandı, hala çalışıyoruz" notunu yazdı.

19
Bunların üzerinden çok geçmeden Selen Seyven diziden ayrıldı. Birçok kişi genç oyuncunun bu şikayetleri yüzünden kadrodan çıkarıldığını ileri sürdü. Ancam Seyven "Aramızda bir tatsızlık yok" diyerek bu söylentileri inkar etti.

20
Selin Demiratar
Selin Demiratar
Ekranın beğeniyle izlenen dizilerinden Adanalı'dan Selin Demiratar'ın ayrılması da çok konuşulmuştu.

Demiratar kendi isteğiyle diziden ayrılacağını açıkladı. Ancak dizinin yapımcıları durumun böyle olmadığını Demiratar'ın tuhaf istekleri yüzünden kadrodan çıkarıldığını söyledi.

Dizideki rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt ile aşk yaşayan Selin Demiratar'ın ayrılığı ile ilgili iddialar şöyleydi:

21
"Demiratar, sette sürekli kapris yapmaya başladı. Sabah akşam suşi ve kebap isteyen, 03.00'te özellikle bir pizza zincirinden pizza talep eden, çekim yerlerini beğenmeyen, istenen performansı da gösteremeyen Demiratar, yapım ekibinin sinirlerini fazla zorlayınca konu yapımcı çift Ali ve İnci Gündoğdu'ya iletildi."

Demiratar'ı iki kez karşılarına alıp konuşan çift, sonuç alamadı. Bunun üzerine Gündoğdu çifti, Demiratar'a iki hafta önce “Haftaya seni öldürüyoruz” diye haber yolladı. Yapımcılardan özür dileyen ve benzer durumları tekrarlamayacağını söyleyen Demiratar'ın isteği kabul edilmedi ve diziye veda etmek zorunda kaldı.

Haber Yayın Tarihi: 27.11.2016 10:30

Son Dakika Oynadığı Diziden Bir Anda Kovulan 10 Ünlü İsim - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor