Oyuncu Melisa Döngel'in babası tarafından istismar edildiği iddia edildi - Son Dakika

Oyuncu Melisa Döngel'in babası tarafından istismar edildiği iddia edildi

04.07.2021 09:19

Bizim Hikâye, Sen Çal Kapımı, Elif gibi popüler dizilerde rol alan güzel oyuncu Melisa Döngel'in babası tarafından istismar edildiği öne sürüldü. İğrenç olayı atlatabilmek için psikolojik tedavi gören oyuncunun, şimdi de kardeşinin velayeti için hapisteki babasıyla mahkemelik olduğu söyleniyor.

1
Tüm Türkiye'yi derinden sarsan Elmalı davası olayından sonra ünlü isimler sosyal medyada "Elmalı davası" etiketiyle büyük tepki gösterdi. Oyuncu Hafsanur Sancaktutan dedesi tarafından, Seray Kaya ise arkadaşının babası tarafından istismara uğradığını itiraf edip sessiz kalınmaması gerektiğini söyledi.

2
İki oyuncunun ardından yeni bir bilgi de Melisa Döngel cephesinden geldi.
3
Şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde 'Çağla Yılmaz' karakterine hayat veren Melisa Döngel'in babası tarafından istismar edildiği iddia edildi.
4
Hürriyet'in haberine göre, birkaç yıl önce babası tarafından istismar edilen Döngel, yaşadığı travmayı atlatabilmek için uzun süre psikolojik tedavi gördü.
5
Babası ise tutuklanıp cezaevine gönderildi. Çocukluk hayalinin psikoloji okumak olduğu öğrenilen Döngel, bu olayın ardından ise kendi ayaklarının üzerinde durup hayata atılmak için oyunculuk sektörüne giriş yaptı.

6
Birkaç yıl önce yaşanan olayın izlerini silmeye çalışan Melisa Döngel'in şu sıralar cezaevinde yatan babasının kendisine açtığı dava ile başı dertte. Oyuncu, kendi yaşadıklarını yaşamaması için 17 yaşındaki kız kardeşinin velayetini almak istedi.

7
Öz baba, Melisa Döngel'in "kötü bir hayatı olduğu" gerekçesiyle 17 yaşındaki küçük kızının da velayetinin kendisine verilmesi; kendisi cezaevinde olduğu için Rusya'da bulunan ayrıldığı eşinin yanına gönderilmesi ya da devlet koruması altına alınmasını talep etti.

8
Döngel'in Rusya'da yaşayan annesinin de "Bakamıyorum" diyerek kızını Döngel'in yanına gönderdiği öne sürüldü.
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Oyuncu Melisa Döngel'in babası tarafından istismar edildiği iddia edildi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
500
Advertisement