Oyuncağa Benzemek İçin, Kör Kalma Pahasına Göz Rengini Değiştirecek - Son Dakika

Oyuncağa Benzemek İçin, Kör Kalma Pahasına Göz Rengini Değiştirecek

12.05.2017 09:53

Şu anda 57 büyük, 108 küçük çaplı ameliyatla 398 bin sterlin harcayan insan Ken bebek Rodrigo Alves, bu defa da kör kalma ihtimalini hiçe sayarak göz rengini değiştirecek!

1
Alves bunların tamamını oyuncak bebek Barbie'nin erkek versiyonuna benzemek için yaptı.

2
Geçirdiği operasyonlarla defalarca gündeme gelen Rodrigo bu defa hayatının en riskli değişimi için Hindistan'a seyahat ediyor.

3
4
5
Rodrigo mavi gözleri olsun diye çifti 2.300 TL maliyetinde olan lensler kullanmak zorunda ve bunu yaklaşık 20 yıldır yapıyor.

6
Lüks bir yaşam tarzını sevdiği için reklam, TV ve İspanya'daki emlak işinden gelen bütün parayı dış görünüşüne ve eğlenceye harcıyor.

7
150'den fazla estetik ameliyat geçiren adam şimdi de Hindistan'a göz bebeklerine çok riskli bir müdahele yaptırmaya gidiyor.

8
33 yaşındaki adam gençliğinde yani operasyonlardan önce böyle görünüyordu.
33 yaşındaki adam gençliğinde yani operasyonlardan önce böyle görünüyordu.
Yeni Delhi'de kendi sosyal medya hesapları üzerinden açıklamalar yapan Rodrigo şunları söyledi;

"14 yaşından beri renkli lens kullanıyorum. Kahverengi gözlerim tenime uymuyor, aynada gördüğüm kişiye de uymuyor. 5 yıl önce Los Angeles'te el yapımı lens yapan bir sanatçıyla tanıştım bu yüzden pahalı özel yapım lensler kullanıyorum."

9
Fakat Rodrigo lenslerin uzun hazırlık sürecinden ve pahalılığından şikayetçiydi.

10
Rodrigo Hindistan'da bir tıp merkezindeki cerrahlarla görüşüp gözbebeklerinde ciddi bir değişiklik yapmak için anlaştı.

Gözüne yapılacak müdahelede 2.8 mm'lik bir kesik açılacak ve gözlerinin rengi değişecek.

Bu operasyon gözlere verebileceği ciddi zararlar, körlük ya da çarpık pupil oluşturması riskleri yüzünden İngiltere'deki doktorlar tarafından genellikle yapılmıyor.

11
Bu operasyonda gözleri lokal anestezi ile uyuşturalacak, 2.8 mm'lik bir kesik açıldıktan sonra göz içine renkli bir implant yerleştirilecek. Acısız geçmesi beklenen operasyondaki kesiklere dikiş atılmayacak ve iyileşme kendi kendine olacak.

12
13
Gözleri doğuştan hasarlı ya da sonradan örneğin yanarak zarar görmüş kişiler için uygulanan bu ameliyat yalnzıca belirli ülkelerde kozmetik olarak yapılıyor. Rodrigo bu yüzden Hindistan'a seyahat etti ve iyileşme sürecinde de hastanede 3 gün kalacak.

14
Toplamda geçirdiği 57 büyük, 107 küçük çaplı operasyonda 2 kez komplikasyon oluştuğunu anlatan 'Ken Bebek' risklerin bilincinde olduğunu da ekledi. Bunun yanısıra yılda iki kez Botox yaptırıyor, her gün kolajen içeren birçok hap, vücuttan su atan ve tüy çıkmasını önleyen ilaçlar da kullanıyor.

15
Rodrigo ilk estetik operasyonunu 2004'te yaptırmıştı sonrasında ise birçok sıradışı ameliyat devam etti. Dudağı ve damağının arasındaki deriyi gülüşünün daha geniş olması için kestirdi. Bacaklarında ve sırtında daha genç görünmesi için Botox uygulaması var.

16
17
18
19
20
21

Son Dakika Oyuncağa Benzemek İçin, Kör Kalma Pahasına Göz Rengini Değiştirecek - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi