Oyuncak Kapma Makinesinin Ardındaki Sır Ortaya Çıktı - Son Dakika

Oyuncak Kapma Makinesinin Ardındaki Sır Ortaya Çıktı

1
Yıllardır kandırılıyormuşuz da haberimiz yokmuş. Hemen hepimiz bu oyunun kaybedeniymişiz. Çocukluğumuzda bize hayatın gerçeklerini gösteren, bizi kaybetmeye alıştıran, büyüdüğümüzde ise sevgilimize almak istediğimiz o küçük hediyeye mani olan kıskaç makineleri aslında tamamen kandırmacaymış. İşte makinenin içerisindeki düzeneğin sırrı...

2
Yapılan araştırmalarda, bu makinenin kar etmeden oyuncak vermediği kanıtlanmış!

3
Tarihçi Phil Writer, bu tarz aletlerin kullanım kılavuzlarını incelemiş ve oldukça şaşırtıcı bir şey keşfetmiş. Şöyle ki; bu tarz makineler sadece kar ettikten sonra bizlere o 'kazandığımızı' zannettiğimiz oyuncakları veriyor.

4
Bununla bitmedi! Kumpasın ne kadar derinlikli olduğunu görünce gözlerinize inanamayacaksınız.
Bununla bitmedi! Kumpasın ne kadar derinlikli olduğunu görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

Düzeneğe göre, makinenin bir güç sistemi var ve oyuncağı almak için bu güç sisteminin tam kapasitede çalışması lazım. İşin çakallığı, bu sistem genelde tam çalışmıyor.

5
Bizden istedikleri parayı aldıktan sonra, her 21 denemeden sadece bir tanesinde güç tam kapasite çalışıyor ve o 'talihli' kazanıyor. Fakat hemen umutlanmayın.

6
Zira bu oyunu art arda 21 kere oynasanız bile ne zaman kazanacağınız garanti değil. Çünkü bu güç rastgele veriliyor.

7
Hem paramız hem de duygularımızla oynadılar!
Hem paramız hem de duygularımızla oynadılar!
Hani tam kazandım dediğimiz, içimizde havai fişeklerin patladığı an, o lanet ayıcığın ellerimizden kayıp aşağı doğru süzülüşünü onlarca kez yaşamışızdır. ''İşte bunu da bilerek yapıyorlar'' diyorsanız, haklısınız.

8
Çünkü yazılım öyle bir programlanmış ki, bizi kazanabileceğimize inandırıp sonra kaybettirerek bir kez daha bu bataklığa sürüklenmemize sebep oluyorlar.

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kennedy suikastını bilen büyük kahinin tüyler ürperten 2020 kehaneti ortaya çıktı Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi İrem banyosundan paylaştı: Bikini, mayo astığım yere maske astım Görüntüsü değişince tüm kapılar kapandı! Oyuncu Ümit Erdim'in verdiği 60 kilo iş hayatına mani oldu Muhtarı sayesinde zengin olan köyde herkese villa veriyorlar! Ama bir şart var