Oyuncu Pelin Öztekin, Kıvanç Baran Arslan İle Aşk Yaşıyor - Son Dakika

Oyuncu Pelin Öztekin, Kıvanç Baran Arslan İle Aşk Yaşıyor

05.12.2013 12:16

Oyuncu, babasının rol aldığı ''Düğün Dernek'' filminin Kanyon'da gerçekleştirilen galasına sevgilisini babasıyla tanıştırdı.

1
90'lar dizisinde rol alan Oyuncu Pelin Öztekin, Kıvanç Baran Arslan'ın aşk yaşadığı ortaya çıktı.
2
Pelin Öztekin, babasının rol aldığı ''Düğün Dernek'' filminin Kanyon'da gerçekleştirilen galasına sevgilisini babasıyla tanıştırdı.
3
Babası ve sevgilisi ile çektiği fotoğrafı Instagram sayfasına yükleyen genç oyuncu, gece boyunca babasını yalnız bırakmadı.
4
Onlar gibi film setinde tanışıp aşık olan bir çok ünlü var. Kimi zaman beraberliklerini saklasalar da aşklarını gizleyemediler. İşte film setinde alevlenen o meşhur aşklar.
5
Kate Hudson'ın "You, Me and Dupree"deki rol arkadaşı Owen Wilson ile olan yakınlaşması evliliğinin bitmesine neden olmuştu. Bir süre birlikte olan çift daha sonra yollarını ayırdı. Ayrılığın ardından Kate Hudson'un yeni ilişkisi hazmedeyen Wilson ise intihar teşebbüs etti.
6
Angelina Jolie, Brad Pitt gibi ikinci eşi Billy Bob Thornton'la da 'Pushing Tin' filminin setinde tanıştı. Fırtınalı bir aşk yaşayan Jolie ve Thornton kısa sürede nikah masasına oturdu. Çift 3 yıl evli kaldıktan sonra boşandı.
7
Jennifer Aniston 'The Breakup' filminde rol arkadaşı Vince Vaughn ile oldukça samimi görüntüler verdi. Magazin basını ise yeni bir aşkın patlak verdiğini yazdı.
8
Gwyneth Paltrow 1996 yılında Brad Pitt ile nişanlandı fakat çift, Brad Pitt'in Jennifer Aniston ile birlikte olmaya başlaması nedeniyle 1998 yılında ayrıldı. Daha sonra Ben Affleck ile birlikte olan Paltrow, bu ilişkisine de son verdi.
9
Gigli filminin setinde tanışan Ben Affleck ve ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, magazin basının en gözde aşıklarıydı. Ben Affleck ayrılığın ardından magazin basınının ilgi odağında olan ilişkisinin kariyerini olumsuz etkilediğini söyledi.
10
Günümüzün en gözde çiftlerinden biri olan Angelina Jolie ve Brad Pitt'in aşkı ise 'Bay ve Bayan Smith' filminin setinde başladı. Jennifer Aniston ile evli olan Pitt, boşanmasının ardından Angelina Jolie ile birlikte aynı eve taşındı.
11
Jennifer Garner ve Ben Aflleck ilk olarak "Korkusuz" filminin setinde tanıştı. Gizlice evlenen Affleck ile Garner, gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.
12
Sandra Bullock, başka bir set aşkıyla da gündeme geldi. Murder by Number (Adım adım cinayet)film setinde rol arkadaşı Ryan Gosling'le bir süre aşk yaşadı.
13
Matthew McConaughey'nin ise A Time to Kill (Öldürme Zamanı) filmi sırasında, başrolü paylaştığı Sandra Bullock'la da ilişkisi uzun süre konuşuldu.
14
Meg Ryan 'The Proof Of Life (Yaşam Kanıtı) filminde rol arkadaşı Russel Crowe ile fırtılınalı bir aşk yaşadı.
15
Amerikalı oyuncu Reese Witherspoon, 7 yıllık eşi Ryan Phillippe'den ayrıldıktan sonra, kendisinden 4 yaş küçük Jake Gyllenhaal ile aşk yaşamaya başladı. Çiftin ilişkisi birlikte rol aldıkları “Renditon” adlı filmin setinde başladı.
16
Yolları 10 yıl önce Cruel Intentions film setinde kesişen Reese Witherspoon ve Ryan Phillippe beraberliklerini nikah masasında resmileştirdi. 7 yıl evli kalan çift, daha sonra boşandı.
17
Ünlü oyundcu Penelope Cruz'un Tom Cruise ile olan ilişkisi, kariyerinde oldukça ses getirdi. Güzel yıldız Tom Cruise'a “Vanilla Sky”ın setinde aşık oldu ve birliktelikleri üç yıl sürdü.
18
Tom Cruise ile beraberliğine nokta koyan Penelope Cruz ise “beyazatlı prensine” yine bir film setinde rastladı. Penelope Cruz'un diğer bir set aşkı Sahara filminde rol aldığı arkadaşı Matthew McConaughey oldu.
19
Gossip Girl dizisinde birlikte rol alan Blake Lively ile Penn Badgley, gerçek hayatta beraberliklerini açıkladı.
20
Oscar ödüllü yıldız Penelope Cruz ve ünlü oyuncu Javier Bardem ilk olarak 1992 yılında 'Jamon Jamon' adlı filmde bir araya geldi. Ünlü aşıklar son olarak Woody Allen'ın 'Barcelona' filmi için kamera karşısına geçti.
21
“Bugüne kadar filmlerde hep kendimden yaşlı erkeklerle aşk yaşadım. Daha genç bir rol arkadaşım olsa iyi olurdu...” diyen 20 yaşındaki aktris Scarlett Johansson, sonunda makus talihini yendi. “Black Dahlia” adlı filmde 26 yaşındaki Josh Hartnett ile kamera karşısına geçen Johansson, film ile kalmayıp genç aktöre gönlünü de kaptırdı.
22
Ünlü oyuncu Minnie Driver "Good Will Hunting" filmindeki rol arkadaşı Matt Damon'la kısa süren bir ilişki yaşadı.
23
Hans Solo ve Carrie Fisher rol arkadaşıyken birbirlerine aşık oldular.
24
Dominic Cooper ve Amanda Seyfried de film setinden gerçek hayatta aşka adım atanlardan.

YORUMLAR
500

Son Dakika Oyuncu Pelin Öztekin, Kıvanç Baran Arslan İle Aşk Yaşıyor - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş