Oyuncu Ulaş Tuna Astepe, sınırda bekleyen göçmenlere yardım dağıttı - Son Dakika

Oyuncu Ulaş Tuna Astepe, sınırda bekleyen göçmenlere yardım dağıttı

02.03.2020 15:48

Sen Anlat Karadeniz'le büyük bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Ulaş Tuna Astepe, Avrupa'ya geçmek için sınırda bekleyen göçmenlerin yardımına koştu.

1
Bir dönem ekranların en çok izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz'in başrol oyuncularından olan Ulaş Tuna Astepe, Pazarkule Sınır Kapısı'nda, sınırdan geçmeyi bekleyen düzensiz göçmenlere yardım dağıttı.
2
Kendi imkanlarıyla sınıra getirdiği yardım malzemelerini dağıtan Astepe, Suriyeli ve Afgan göçmenlere temel gıda malzemeleri, çocuk bezi, mama ve uyku tulumu yardımında bulundu.
3
Astepe, çocuklara moral vermek için onlarla şakalaşıp oyun oynadı. Düzensiz göçmenler de kendilerini ziyaret eden oyuncu Astepe'ye yakın ilgi göstererek, sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi.
4
Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde ünlü oyuncuya birçok kullanıcıdan destek mesajı geldi.
5
6
7

Son Dakika Oyuncu Ulaş Tuna Astepe, sınırda bekleyen göçmenlere yardım dağıttı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (11)
  • Feryal: Çocuklar, yaşlılar ve bayanlara üzülüyorum açta açıkta kaldılar... Ama gençlerine kızıyorum kaçmayıp ülkelerini savunmaları gerekirdi, bide nankörlük yapanlara ne demeli Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • vldn: hepsi reklam bunların sınıra gitmene ne gerek var memleketinin emin ol binlerce insanı yardıma muhtaç komıkmısın 1 sırt çantasıyla gitmiş oraya yalandan reklam için yapmadığınız yok lan gülüyorum sadece .... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement