Oyuncular İçin Asus Rog G750 Çıktı - Son Dakika

Oyuncular İçin Asus Rog G750 Çıktı

15.11.2013 16:30

Oyunseverlerin merakla beklediği yeni ASUS ROG G750 satışa çıktı. Çift fanlı hızlı soğutması, ergonomik tasarımı, ses ve görüntü...

1

Performans odaklı bilgisayara gereksinim duyanların ihtiyaçlarına yanıt verecek ASUS ROG G750, özellikle oyunseverlerin dikkatini çekebilir.


Oyuncu odaklı tasarımı, ses kalitesi ve ısı yönetimiyle ASUS ROG G750, üst seviyede performans sağlıyor. Oyuncuların kendilerini oyunun içinde hissetmesi için ürünün yanında özel 3 boyutlu gözlüğü de bulunuyor.Kaynak :
2

Intel 4. nesil Core i7 işlemciye, 4 GB bellekli NVIDIA GeForce GTX 7 grafik kartı ile Killer WLAN ağ kartına sahip ASUS ROG G750, yüksek performansta oyun deneyimleri sunuyor.


Tasarımıyla da dikkat çeken ürün, F22 gizli savaş uçaklarından ilham alınarak son haline kavuştu.

3

140 dereceye varan geniş görüş açısıyla ASUS ROG G750'ye hangi açıdan bakarsanız bakılırsa bakılsın ekranı çok rahat görebileceğiniz ve mat yapısı sayesinde de yansımalarla karşılaşmayacağınız belirtiliyor.

4

Ek olarak üründe dahili subwoofer ile gerçek anlamda 2.1 ses çıkışı, MaxxAudio ile güçlendirilmiş ASUS SonicMaster teknolojisi ve kulaklık performansı için dahili kulaklık amfisi gibi özellikler de bulunuyor. Daha fazla bilgi için tabloya göz atabilirsiniz.

Son Dakika Oyuncular İçin Asus Rog G750 Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş