Son Dakika Haberleri: Oyuncular İçin Asus Rog G750 Çıktı

Oyuncular İçin Asus Rog G750 Çıktı

7 yıl önce

Oyunseverlerin merakla beklediği yeni ASUS ROG G750 satışa çıktı. Çift fanlı hızlı soğutması, ergonomik tasarımı, ses ve görüntü...

1

Performans odaklı bilgisayara gereksinim duyanların ihtiyaçlarına yanıt verecek ASUS ROG G750, özellikle oyunseverlerin dikkatini çekebilir.


Oyuncu odaklı tasarımı, ses kalitesi ve ısı yönetimiyle ASUS ROG G750, üst seviyede performans sağlıyor. Oyuncuların kendilerini oyunun içinde hissetmesi için ürünün yanında özel 3 boyutlu gözlüğü de bulunuyor.Kaynak :
2

Intel 4. nesil Core i7 işlemciye, 4 GB bellekli NVIDIA GeForce GTX 7 grafik kartı ile Killer WLAN ağ kartına sahip ASUS ROG G750, yüksek performansta oyun deneyimleri sunuyor.


Tasarımıyla da dikkat çeken ürün, F22 gizli savaş uçaklarından ilham alınarak son haline kavuştu.

3

140 dereceye varan geniş görüş açısıyla ASUS ROG G750'ye hangi açıdan bakarsanız bakılırsa bakılsın ekranı çok rahat görebileceğiniz ve mat yapısı sayesinde de yansımalarla karşılaşmayacağınız belirtiliyor.

4

Ek olarak üründe dahili subwoofer ile gerçek anlamda 2.1 ses çıkışı, MaxxAudio ile güçlendirilmiş ASUS SonicMaster teknolojisi ve kulaklık performansı için dahili kulaklık amfisi gibi özellikler de bulunuyor. Daha fazla bilgi için tabloya göz atabilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 15.11.2013 04:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!