Oyunculuk uğruna gerçekten ilişkiye girdiler! İşte ilişki sahnelerinde taklidin es geçildiği 6 film - Son Dakika

Oyunculuk uğruna gerçekten ilişkiye girdiler! İşte ilişki sahnelerinde taklidin es geçildiği 6 film

5 ay önce

İlişki sahnelerinde genelde taklit yapılıyor ya da Beren Saat'in, açıklamasını hatırlayacağınız üzere; araya yastık koyma gibi tedbirler alınıyor. Ama bazen de oyuncular gerçeğe teslim olup rollerine kaptırıyor kendini. İşte aşk sahneleriyle hafızalarda yer eden, gerçek olan o filmler..

1
Nuit #1 (Gece 1)
Nuit #1 (Gece 1)
Anne Émond'un yönettiği film, bir Quebecli ile bir göçmen arasındaki bir gecelik cinsel birlikteliğin devamına odaklanıyor.
2
The Brown Bunny (Kahverengi Tavşan)
The Brown Bunny (Kahverengi Tavşan)
Vincent Gallo'nun yönettiği film, efsane motosiklet sürücüsü Bud Clay'ın New Hampshire'dan Kaliforniya'ya yarış yapmak için çıktığı yolculukla başlıyor.
3
Pola X (X Kutusu)
Pola X (X Kutusu)
Leos Carax'nın yönettiği en iyi filmlerden biri olan Pola X, genç bir yazarın, gizemli bir koyu saçlı kadına duyduğu cinsel isteği, ilgiyi yansıtıyor.
4
Ai no korîda (Tutku İmparatorluğu)
Ai no korîda (Tutku İmparatorluğu)
Nagisa Ôshima'nın yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmde, ilişki ve şiddet arasında gelip giden ilişkileri ile Sada Abe ve ustasının hikayesi anlatılıyor.
5
Romance (Macera)
Romance (Macera)
Catherine Breillat'nın uzun metrajı, erkek arkadaşına çılgınca ve şiddet dolu arzu duyan bir okul öğretmeninin öyküsüne odaklanıyor.
6
Intimacy (Mahremiyet)
Intimacy (Mahremiyet)
Patrice Chéreau'nun yönetmen koltuğunda oturduğu film, başarısız bir Londralı müzisyenin, haftada bir kez bir kadınla gerçekleştirdiği şiddet ve cinsel ilişki dolu görüşmeye odaklanıyor.

Haber Yayın Tarihi: 31.08.2019 08:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri