Oyunculuk uğruna gerçekten ilişkiye girdiler! İşte ilişki sahnelerinde taklidin es geçildiği 6 film - Son Dakika

Oyunculuk uğruna gerçekten ilişkiye girdiler! İşte ilişki sahnelerinde taklidin es geçildiği 6 film

31.08.2019 08:20

İlişki sahnelerinde genelde taklit yapılıyor ya da Beren Saat'in, açıklamasını hatırlayacağınız üzere; araya yastık koyma gibi tedbirler alınıyor. Ama bazen de oyuncular gerçeğe teslim olup rollerine kaptırıyor kendini. İşte aşk sahneleriyle hafızalarda yer eden, gerçek olan o filmler..

1
Nuit #1 (Gece 1)
Nuit #1 (Gece 1)
Anne Émond'un yönettiği film, bir Quebecli ile bir göçmen arasındaki bir gecelik cinsel birlikteliğin devamına odaklanıyor.
2
The Brown Bunny (Kahverengi Tavşan)
The Brown Bunny (Kahverengi Tavşan)
Vincent Gallo'nun yönettiği film, efsane motosiklet sürücüsü Bud Clay'ın New Hampshire'dan Kaliforniya'ya yarış yapmak için çıktığı yolculukla başlıyor.
3
Pola X (X Kutusu)
Pola X (X Kutusu)
Leos Carax'nın yönettiği en iyi filmlerden biri olan Pola X, genç bir yazarın, gizemli bir koyu saçlı kadına duyduğu cinsel isteği, ilgiyi yansıtıyor.
4
Ai no korîda (Tutku İmparatorluğu)
Ai no korîda (Tutku İmparatorluğu)
Nagisa Ôshima'nın yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmde, ilişki ve şiddet arasında gelip giden ilişkileri ile Sada Abe ve ustasının hikayesi anlatılıyor.
5
Romance (Macera)
Romance (Macera)
Catherine Breillat'nın uzun metrajı, erkek arkadaşına çılgınca ve şiddet dolu arzu duyan bir okul öğretmeninin öyküsüne odaklanıyor.
6
Intimacy (Mahremiyet)
Intimacy (Mahremiyet)
Patrice Chéreau'nun yönetmen koltuğunda oturduğu film, başarısız bir Londralı müzisyenin, haftada bir kez bir kadınla gerçekleştirdiği şiddet ve cinsel ilişki dolu görüşmeye odaklanıyor.

Son Dakika Oyunculuk uğruna gerçekten ilişkiye girdiler! İşte ilişki sahnelerinde taklidin es geçildiği 6 film - Son Dakika


YORUMLAR (7)
  • komedi: gülsekmi acısakmı anlamadım. hah hahhh . bu haberden resise TANRIYA :) nasıl gidiyorsunuz ALLAH ALLAH Anlamadım.gülüyorum Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • deist: BU HABERE YORUM YAZSAM NE OLUR? HALK SEFİLLİKLE BOĞUŞURKEN GİTTİĞİ HER YERE KAÇAK SARAY YAPMAYA ÇALIŞAN BİR REİSİMİZ VAR, TANRI ONU ,KENDİNİ BİLMEZLERİN BAŞINDAN EKSİK ETMESİN,KENDİNİ BİLMEZLERİNDE SAYISINI DÜŞÜK TUTSUN. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement