Özal Ailesinin Mutlu Günü - Son Dakika

Özal Ailesinin Mutlu Günü

02.08.2010 15:28

1
8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın büyük oğlu Ahmet Özal'la Elvan Özal'ın kızları Merve Özal, Gülümhan-Emin Atasagun çiftinin oğulları ve eski MİT müsteşarı Şenkal Atasagun'un yeğeni Bedii Atasagun ile Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen törenle evlendi.

2
Düğünde gelin Merve Özal, Vera Wang marka gelinlik tercih ederken, damat Bedii Atasagun ise Beymen marka bir damatlık giydi. Amerika'da okurken tanışan ve aşklarını nikâh masasına taşıyan çiftin şahitliklerini Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Semra Özal ve Aziz Gorbon yaptı.
3
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikâhın ardından Emine Erdoğan, çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını geline verdi. 500 kişinin katıldığı törenin ardından genç çift, balaylarını geçirmek üzere Alaska'ya uçtu.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Özal Ailesinin Mutlu Günü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden