Özel Hayatları da Kamuya Açıldı. - Son Dakika

Özel Hayatları da Kamuya Açıldı.

13.11.2009 17:37

1
Özel Hayatları Kamuya Açıldı

Gösteri dünyasının ünlüleri hayatlarının hiçbir ayrıntısını gözlerden uzak yaşayamıyor. Er ya da geç her şey ortaya çıkıyor. Yatak odalarında dört duvar arasında yaşadıkları bile... Bunun son örneği de ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez'in başına geldi.

2
Jennifer Lopez ile ilk eşinin balaylarında çekilmiş müstehcen görüntüleri yasaklandı.

Los Angeles'ta mahkeme Jennifer Lopez ile 1997'de evlendiği ilk eşi Ojani Noa'nın balaylarında çekilmiş müstehcen görüntülerinin yer aldığı filminin yayınlanmasını bir günlüğüne durdurdu. Lopez daha önce mahrem görüntülerini film yaparak aralarındaki anlaşmayı bozduğu gerekçesiyle Noa'ya 10 milyon dolarlık tazminat davası açmıştı.

3
Lopez, filmin yayınlanmasına mahremiyetini ihlal edeceği gerekçesiyle karşı çıkıyor ve bu konuda hukuk mücadelesi veriyor. Yargıç, nihai kararın vereceği duruşmaya kadar filmin yayınlanmasına yasak koydu.

Lopez başına böyle bir olay gelen tek ünlü değil. İşte kimi zaman kendi istekleriyle kimi zaman da gizli saklı çekilen kasetleri yüzünden başı belaya giren ünlüler.

4
Hilton, eski sevgilisini mahkemeye verdi. Tazminat davası açan Hilton "Bu kirli parayı hiçbir zaman almadım. Rick onu cinsel şiddet gören insanlara yardım eden bir vakfa bağışlamalı" diye konuştu.

5
HERKESİN ÖNÜNDE ÖZÜR DİLEDİ

Ünlü aktör Jude Law nişanlısı Sienna Miller'ı çocuklarının bakıcısıyla aldattı ve bu olay uzun süre gizli kalmadı. Law bunun üzerine halkın önünde Miller'dan özür diledi.

6
Law yaptığı açıklamada "Sienna'yı ve bize yakın olan herkesi üzdüğüm için çok utanıyorum" dedi. Aktör yaptığından pişman olduğunu söyleyip "Bu hareketimin savunulacak bir yanı yok" açıklamasını da yaptı. Ama bu ilişkilerini kurtarmaya yetmedi. Miller ve Law ayrıldı.

7
KOCASINI ROL ARKADAŞIYLA ALDATTI

Meg Ryan, evli olduğu dönemde Yaşam Kanıtı adlı filmdeki rol arkadaşı Russell Crowe ile ilişki yaşadı.

8
Ryan daha sonra yaptığı açıklamada "Russell için deli oluyordum" dedi. Ryan bu yasak ilişkiyi yaşadığı sırada aktör Dennis Quaid ile 10 yıldır. Çift olayın ortaya çıkmasından kısa bir sür sonra boşandı

9
ZİNCİRLEME ALDATTI

Müzisyen Mick Jagger Bianca Jagger ile evliyken sonradan eşi olacak manken Jerry Hall ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Jagger Bianca'dan boşandıktan sonra Jerry Hall iye evlendi.

10
Ancak 1990'da başlayan evlilik yaşamları 9 yıl sonra Jagger'ın eşini bir başka manken Luciana Morad ile aldatması nedeniyle bitti. O sırada Luciana Jagger'dan hamileydi.

11
YAPTIĞINI BİLMEYEN KALMADI

Aktör hugh Grant'ın yaptığını bilmeyen kalmadı yeryüzünde. Oyuncu ve manken Elizabeth Hurley ile aşk yaşadığı sırada bir hayat kadınıyla otomobilinde yaptığı kaçamak polise yakalandı.

12
Hurley bu olayın ardından Grant'ı terk etti. Ama ikili hala çok iyi arkadaş.

13
ESKİ SEVGİLİSİ KASEDİNİ YAYINLADI

Paris Hilton'un eski sevgilisi Rick Salomon ünlü yıldızla birlikte olduğu kasedi Paris'te Bir Gece adıyla 2003 yılında yayınladı.

14
Hilton, eski sevgilisini mahkemeye verdi. Tazminat davası açan Hilton "Bu kirli parayı hiçbir zaman almadım. Rick onu cinsel şiddet gören insanlara yardım eden bir vakfa bağışlamalı" diye konuştu. SKANDAL YARATTI Pamela Anderson ile eski eşi Tommy Lee'nin yatak görüntüleri de bir dönem internetteki çeşitli sitelerde yayınlandı. Bu kaset skandal yaratmıştı.
15
Kardashian bu olayın kendisi üzerinde kelimenin tam anlamıyla şok etkisi yarattığını söyleyerek "Ama başıma kötü bir şey geldiğinde bunu kendime bir ders çıkarmak için kullanıyorum. Aynı hatayı ikinci kez yapmıyorum" demişti.

16
ONUN DA CANI SIKILDI

Manken Abi Titmus'un canı da o dönem sevgilisi olan John Leslie'nin çektiği ve yayınladığı yatak görüntüleri yüzünden sıkılmıştı.

17

Titmus bu başına geleni "şok" olarak tanımlamıştı.

18
OTELDE ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERİ BAŞINI AĞRITTI

1990'ların ilk yarısında ünlü aktör Rob Lowe'un 1988'de bir otelde çekilmiş görüntüleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

19
Bu kasedin ardından Lowe kariyerini uzun süre toparlayamadı.

20
SEVİŞME GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI

Ünlü aktör Colin Farrell'ın yaptığı bir kaçamak başına büyük dert açmıştı. 2005 yılında Farrel ile ilişkiye giren Nicola Narain, ünlü aktörle birlikte geçirdiği saatlerin görüntülerini internette yayınladı.

21
Farrell, Narain ile bu kasetlerin yayınlanmaması konusunda anlaştıklarını ancak genç kadının bu anlaşmaya uymadığını açıklamıştı.

22
ALTI AYLIK HAMİLEYDİ

Bu skandalın kahramanı ise Jordan adıyla tanınan Katie Price. İngiltere'nin tanınan pop starlarından Gareth Gates, uzun süre inkar etse de sonunda Jordan ile ilişki yaşadığını kabullendi.

23
Gates, 2003 yılında Jordan ile tek gecelik ilişki yaşadığını üstelik bu sırada Jordan'ın altı aylık hamile olduğunu söyledi.

24
ÖNCE TUVALETTE SONRA ORMANDA

Ünlü şarkıcı George Michael, Beverly hills'te tuvalette sevişirken yakalandı. Ama onun skandalı bununla sınırlı değil.

25
Michael yıllar sonra da bu kez de ormanda bir kamyon şoförüyle sevişirken yakalandı.

26
Cinsel İlişki Bağımlısıydı

Aktör David Duchovny; geçen yıl cinsel ilişki bağımlısı olduğunu ve bunun için tedavi göreceğini açıkladı.

27
Bu yüzden Tea Leoni ile evliliği de sarsıntı geçiren aktör rehabilitasyon sonrası toparlandı.

28
BECKHAM DA YAPTI

Futbol yıldızı David Beckham'ın adı da bir skandala karıştı. Rebecca Loos 2004 yılında Beckham Madrid'de yaşarken ünlü futbolcuyla ilişki yaşadığını söyledi.

29
Ama ne David ne de Victoria Beckham bu olay hakkında fazla yorum yapmadılar ve olay kapandı.

30
EVLİYKEN İLİŞKİ YAŞADI

İngiltere'te yayınlanan Britain's Got Talent adlı yarışmanın jüri üyelerinden Amanda Holden 2000 yılında aktör Neil Morrissey ile bir ilişki yaşadı. Holden o sıralarda TV sunucusu Les Dennis ile evliydi.

31
Peniche'in oturduğu apartman dairesinde çekildiği iddia edilen videonun bazı bölümlerinde Gayheart ve eski güzellik kraliçesi bir küvette sigara içerken görülüyor.

Eric Dane'in avukatları sadece çıplak görüntüler içerdiğini iddia etti. Avukatlar "Bunlar içinde evli bir çiftin de yer aldığı özel görüntülerdir. Kamuya gösterimi de planlanmamıştır" açıklamasını yaptı.

32
GENÇ YILDIZIN KASEDİ İNTERNETTE DOLAŞIYOR

Ülkemizde de yayınlanan Gossip Girls dizisinin genç yıldız Leighton Meester'ın canı bugünlerde çok sıkkın. Bunun nedeni de Meester'ın kendisinin çektiği çıplak görüntülerinin internette dolaşması.

33
Dizide Blair Waldorf karakterini canlandıran Meester'ın bu görüntülerinin yine yıldızın kendisi tarafından çekilen videodan alındığı öne sürülüyor. Meester'ın sözcüsü konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

34
KRISTIN'IN DE CANI SIKILDI

Gösteri dünyasının bir çok önlüsü aynı sebeple sıkıntılı günler geçirdi. Bunlardan biri de Kristin Davis.

35
Sex and the City dizisinin yıldızlarından Davis, internet sitelerinde yayınlanan görüntülerde kimliği açıklanmayan bir adamla yaşadığı özel dakikalar görünüyordu.

36
Buz patencisi Tonya Harding'in Jeff Gillooly ile ilişkisinin görüntüleri de internete düşmüştü.

Son Dakika Özel Hayatları da Kamuya Açıldı. - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ayağında şalvarı başında yemenisi! Takipçileri köylü kızı Burcu'yu pek beğendi 56 yaşındaki oyuncu Russell Crowe, 26 yaş küçük sevgilisini öpücüklere boğdu Uyuşturucunun pençesinden kurtulan genç kadın değişimiyle ağızları açık bıraktı Ünlü şarkıcı İrem Derici koronavirüse yakalandı Kendine hakim olamıyor! Kaza yapan araçlarla selfie çekip paylaşıyor