Özellikleri ve Tasarımıyla Çok Ses Getirecek İos 9 Konsepti - Son Dakika

Özellikleri ve Tasarımıyla Çok Ses Getirecek İos 9 Konsepti

27.11.2014 18:39

Birkaç sorun dışında kullanıcıların genel itibariyle beğendiği iOS 8 güncellemesinin ardından iOS 9'un sesleri duyulmaya başladı.

1
Birkaç sorun dışında kullanıcıların genel itibariyle beğendiği iOS 8 güncellemesinin ardından iOS 9'un sesleri duyulmaya başladı.

Kaynak :

2
Ralph Theodory isimli tasarımcı, gerek özellikleriyle gerekse de tasarımıyla ses getirecek yeni bir iOS 9 konsept çalışması yayınladı.
3
Theodory'nin gerçekleşebilecek özelliklere sahip konsept tasarımlarında, gece modundan tutun, akıllı uyku moduna kadar birçok özellik bulunuyor.
4
Ayrıca özellikler arasında çalışan tüm uygulamaları kapat ve Ayarlar'da arama özelliği gibi kullanıcıların hoşuna gidecek farklı özellikler de yer alıyor.
5
İşte yeni iOS 9 konseptinden görüntüler;
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Özellikleri ve Tasarımıyla Çok Ses Getirecek İos 9 Konsepti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı