Özge Özpirinçci: Aşk Beni Ayakta Tutuyor - Son Dakika

Özge Özpirinçci: Aşk Beni Ayakta Tutuyor

09.12.2015 11:26

1
BeStyle dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçen Özge Özpirinçci, aşkı nasıl yaşadığını anlattı.

2
Kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk'le uzun süredir birlikte olan Özpirinçci, “Aşk beni ayakta tutan bir şey. Ben aşık olmadığımda mutsuz bir insan oluyorum, heyecanlanmıyorum.

3
Bu sıralar hayatımda bana çok güç veren bir şey aşk, Burak dolayısıyla da her şeyi yapabilecekmişim gibi hissettiriyor bana; dünyayı da gezeriz, Oscar'ı da alırız, film de çekeriz, hoppa oraya da gideriz, onu da yaparız derken, bu kadar heyecanın içindeyken kendimi en sakin hissettiğim yerde yine onun yanı oluyor.

4
En kırıldığım anda, en hassas anımda hep onun yanına gitmek istiyorum. Çünkü ne hissedersem hissedeyim, onun bunu kucaklayacağını bilmek hoşuma gidiyor.

5
İşte Özge'nin diğer fotoğrafları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Özge Özpirinçci: Aşk Beni Ayakta Tutuyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı