Son Dakika Haberleri: Özge Özpirinçci: Aşk Beni Ayakta Tutuyor

Özge Özpirinçci: Aşk Beni Ayakta Tutuyor

4 yıl önce

1
BeStyle dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçen Özge Özpirinçci, aşkı nasıl yaşadığını anlattı.
2
Kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk'le uzun süredir birlikte olan Özpirinçci, “Aşk beni ayakta tutan bir şey. Ben aşık olmadığımda mutsuz bir insan oluyorum, heyecanlanmıyorum.
3
Bu sıralar hayatımda bana çok güç veren bir şey aşk, Burak dolayısıyla da her şeyi yapabilecekmişim gibi hissettiriyor bana; dünyayı da gezeriz, Oscar'ı da alırız, film de çekeriz, hoppa oraya da gideriz, onu da yaparız derken, bu kadar heyecanın içindeyken kendimi en sakin hissettiğim yerde yine onun yanı oluyor.
4
En kırıldığım anda, en hassas anımda hep onun yanına gitmek istiyorum. Çünkü ne hissedersem hissedeyim, onun bunu kucaklayacağını bilmek hoşuma gidiyor.
5
İşte Özge'nin diğer fotoğrafları...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17


Haber Yayın Tarihi: 09.12.2015 11:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!