Özge Uzun: Oğlumun Hayatına Son Vermeyi Düşündüm - Son Dakika

Özge Uzun: Oğlumun Hayatına Son Vermeyi Düşündüm

07.05.2014 15:06

1
Ünlü spiker Özge Uzun, milyonda bir görülen doğumsal anormalilerle hayata gelen ve şuan 7 yaşında olan oğlu Dağhan'la yaşadığı zor günlere değindiği bir yazısında ilginç itiraflarda bulundu.

2
Doğduğu günden beri birçok kez operasyon geçiren ve hastalığına tam olarak bir teşhis konulamayan oğlunu büyütürken yaşadığı zorluklardan bahseden Uzun'un, "Hamileliğim sonrası kendimin ve Dağhan'ın hayatına son vermeyi düşündüm." cümlesi dikkatleri çekti.

3
"Dağhan ölse acaba rahatlar mıyım?" diye düşündüğünü itiraf eden başarılı spikerin yazısının çarpıcı bölümleri şöyle:

4
Hamileliğim sonrası kendimin ve Dağhan'ın hayatına son vermeyi düşündüm. Allah kimseyi o hale getirmesin. İtiraf ediyorum! Dağhan ölse acaba rahatlar mıyım? diye düşündüm.

5
Sonra dilimi ısırdım, kendime küfrettim, ağladım. Allah kimseyi bu hale getirmesin.

6
Dışarıdan görüldüğü gibi değildir hiçbir şey dostlar. Dağhan bu hayatta bir kerede öğrenmesi çok zor şeyleri öğretti bana, bize. Özel bir ruh o.

7
Ben kimseyi yargılamamayı Dağhan ile öğrendim. Dışarıdan yargıladığımız her davranışın bambaşka sebepleri olabileceğini gösterdi bana.

8
Dağhan'dan sonra bir kız çocuğu dünyaya getiren sunucu, daha önce de katıldığı programlarda doğum sürecinde ve sonrasında yaşadığı zorlukları paylaşmıştı.

9
Özge Uzun ve oğlu Dağhan'ın fotoğrafları...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Özge Uzun: Oğlumun Hayatına Son Vermeyi Düşündüm - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum