Özgüvenleriyle Dünyayı Yerinden Oynatan Kadınlar - Son Dakika

Özgüvenleriyle Dünyayı Yerinden Oynatan Kadınlar

19.08.2016 16:05

1
Avustralyalı fotoğraf sanatçısı Amy D. Herman'ın ‘Underneath We Are Women' adını verdiği fotoğraf projesi büyük ilgi uyandırıyor.
Avustralyalı fotoğraf sanatçısı Amy D. Hermanın ‘Underneath We Are Women adını verdiği fotoğraf projesi büyük ilgi uyandırıyor.
Avustralyalı fotoğraf sanatçısı Amy D Herman'ın ‘Underneath We Are Women' (Biz Kadınların Altında) adını verdiği fotoğraf projesi büyük ilgi uyandırıyor. Sanatçının engelli, kilolu, yaşı geçkin gibi özelliklere sahip pek çok kadınla gerçekleştirdiği sıra dışı proje, photoshop'la yaratılmış güzellik anlayışına meydan okuyor. Herman'a poz veren kadınlar ise objektif karşısındaki özgüvenli halleri ile güzelliğin kendinden emin olmak ve kusurlarıyla barışık olmaktan geçtiğini vurguluyor. Herman, Kickstarter'da başlattığı bağış kampanyasıyla kitabından 400 kopya daha bastırıp bu konuda farkındalık yaratmaya çalışıyor.

2
İşte Herman'ın çarpıcı karelerinden örnekler...

3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Özgüvenleriyle Dünyayı Yerinden Oynatan Kadınlar - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular