Son Dakika Haberleri: Özgüvenleriyle Dünyayı Yerinden Oynatan Kadınlar

Özgüvenleriyle Dünyayı Yerinden Oynatan Kadınlar

4 yıl önce

1
Avustralyalı fotoğraf sanatçısı Amy D. Herman'ın ‘Underneath We Are Women' adını verdiği fotoğraf projesi büyük ilgi uyandırıyor.
Avustralyalı fotoğraf sanatçısı Amy D. Hermanın ‘Underneath We Are Women adını verdiği fotoğraf projesi büyük ilgi uyandırıyor.
Avustralyalı fotoğraf sanatçısı Amy D Herman'ın ‘Underneath We Are Women' (Biz Kadınların Altında) adını verdiği fotoğraf projesi büyük ilgi uyandırıyor. Sanatçının engelli, kilolu, yaşı geçkin gibi özelliklere sahip pek çok kadınla gerçekleştirdiği sıra dışı proje, photoshop'la yaratılmış güzellik anlayışına meydan okuyor. Herman'a poz veren kadınlar ise objektif karşısındaki özgüvenli halleri ile güzelliğin kendinden emin olmak ve kusurlarıyla barışık olmaktan geçtiğini vurguluyor. Herman, Kickstarter'da başlattığı bağış kampanyasıyla kitabından 400 kopya daha bastırıp bu konuda farkındalık yaratmaya çalışıyor.

2
İşte Herman'ın çarpıcı karelerinden örnekler...

3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 19.08.2016 04:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor