Özlem Yıldız: Akın'la Aynı Taksiye Binmemde Sakınca Yok - Son Dakika

Özlem Yıldız: Akın'la Aynı Taksiye Binmemde Sakınca Yok

Özlem Yıldız Akın Altan'la aynı taksiye binmesiyle ilgili, "O kadar eski arkadaşız ki bunda yanlış bir şey görmedim." açıklamasını yaptı.

1
Çağla Şıkel'in doğum günü partisine tek başına katılan Akın Altan'ın, içeride Özlem Yıldız'la yakınlaştığı iddia edilmişti.
2
Özlem Yıldız, telefon bağlantısıyla konuk olduğu Kanaltürk'teki '2. Sayfa' programının canlı yayınında, basında yer alan fotoğraflara ilişkin konuştu.
3
Yıldız, Altan'ı 16 yıldır tanıdığını belirterek, "Boşanma dönemimde kendisiyle dertleşmişizdir. Çok eski arkadaşımdır." dedi.
4
Çağla Şikel'in doğum günü partisinin çıkışında tek başına taksiye bindiğini söyleyen güzel sunucu, "O esnada kapı açıldı ve Akın taksiye bindi. O kadar eski arkadaşız ki bunda yanlış bir şey görmedim." şeklinde konuştu.
5
Yıldız sözlerini şöyle sonlandırdı: "Fotoğrafların basında çarpıtılmasına çok üzüldüm. Doğum günü sahibi Çağla da çok üzgün olduğunu dile getirdi. Hiç birimiz o güzel akşamın böyle nihayetlenmesini istemezdik."
6
Güzel sunucunun fotoğrafları...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 06.01.2014 10:12

Son Dakika Özlem Yıldız: Akın'la Aynı Taksiye Binmemde Sakınca Yok - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip dişini fırçaladı Hık demiş burnundan düşmüş! Necati Şaşmaz'ın oğlunu görenler gözlerine inanamadı 'Hiç estetik yaptırmadım' demişti! Songül Karlı'nın eski halinden eser yok Ukraynalı kadın dağcılar, Türkiye'nin çatısı Ağrı Dağı'nda böyle poz verdiler Göğüsleri sayesinde aylık 90 bin lira kazanıyor! En büyük derdi araba sürememek