Paige VanZant, 'Instagram'da daha çok kazanıyor' tepkileri sonrası yeniden ringlere dönmek istiyor - Son Dakika

Paige VanZant, 'Instagram'da daha çok kazanıyor' tepkileri sonrası yeniden ringlere dönmek istiyor

Koronavirüs pandemisi nedeniyle yaşanan karantina sürecinde eşiyle çırılçıplak bir şekilde yaptığı antrenmanlarla gündemden düşmeyen dövüşçü Paige VanZant, kendisiyle ilgili yapılan "Instagram'dan, ringlerde kazandığının çok daha fazlasını kazanıyor" eleştirilerine tepki gösterdi.

1
Koronavirüs pandemisi nedeniyle yaşanan karantina sürecinde eşiyle çırılçıplak bir şekilde yaptığı antrenmanlarla gündemden düşmeyen dövüşçü Paige VanZant, bu ay ringlere geri dönmüş ancak Amanda Ribas karşısında ağır bir mağlubiyet almıştı.
2
UFC ile anlaşması sona eren ve henüz yeni bir sözleşmeye imza atmayan VanZant, kendisiyle ilgili yapılan "Instagram'dan, ringlerde kazandığının çok daha fazlasını kazanıyor" eleştirilerine tepki gösterdi.

3
Yeniden ringlerde boy göstermek ve yaşadığı ağır yenilginin izlerini silmek isteyen 26 yaşındaki sporcu, "Bu yıl dövüşebilecek herhangi birine karşı yeni bir maç ayarlamayı umuyorum. Olabilecek en yakın zamanda dövüşmek istiyorum. Önüme bakıp bir önceki maçı kafamdan silmeyi ve yeniden başlamayı düşünüyorum" dedi.
4
Henüz herhangi dövüş federasyonuyla anlaşma yapmadığını belirten VanZant, sakatlığının bulunmadığını söyledi ve "Anlaşma işlerinin ne kadar süreceği konusunu bilmiyorum fakat bir an önce olmasını istiyorum.
5
Çünkü kesinlikle bir sakatlığım yok ve yeniden dövüşmeye hazırım" ifadelerini kullandı.

6
11 Temmuz'da Amanda Ribas ile yeniden ringlere dönen 26 yaşındaki VanZant, ağır yenilgi sonrasında gözyaşlarını tutamamıştı.
7
8
9
10
11

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

36 yaşındaki kadın, güzelleşmek için regl kanını yüzüne sürüyor Tottenham oyuncusu Dele Alli, sezonun stresini tatilde sevgilisini öpücüklere boğarak attı İzlemek için 10 milyon yıllık tepeye koştular! Perseid meteor yağmuru nefes kesti Mauritius halkı okyanusa sızan petrolü temizlemek için saçlarını bağışlıyor YouTuber Mark Rober'ın çılgın deneyi yürekleri ağızlara getirdi! Okyanusa kan döküp köpekbalıklarının arasına daldı