Pakistan'da Bombalı Saldırı - Son Dakika

Pakistan'da Bombalı Saldırı

05.10.2010 08:21

1
Pakistan'da Camiye İnsansız Uçakla Düzenlenen Saldırıda 8 Militan Öldü.
2
Pakistan'ın Mirali kentindeki bir camiye bugün ABD'ye ait insansız uçakla düzenlenen saldırıda ölen 8 militandan 5'inin Türk kökenli Alman vatandaşı olduğu bildirildi.

3
Yerel emniyet makamları, ABD insansız uçağının saldırısında 5 Türk asıllı Alman vatandaşı ile 3 yerel militanın öldüğünü belirterek, yetkililerin ölen militanlar ile ilgili daha çok bilgi edinmeye ve özellikle hangi gruba ait olduklarını öğrenmeye çalıştıklarını belirttiler.
4
Pakistanlı istihbarat yetkilileri de, saldırıda ölen Alman vatandaşlarının oraya terör eğitimi almaya gittiklerini ve İslami Cihad adlı bir gruba katıldıklarını kaydettiler. Yetkililerin daha önceki açıklamasında, saldırıda ölen 8 kişinin de Alman militan olduğu belirtiliyordu.
5
6
7

Son Dakika Pakistan'da Bombalı Saldırı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş