Pakistanlı Genç Sağ Bacağındaki Devasa Tümör Yüzünden Bu Hale Geldi - Son Dakika

Pakistanlı Genç Sağ Bacağındaki Devasa Tümör Yüzünden Bu Hale Geldi

2 yıl önce

Pakistanlı genç Nörofibromatozis belirtileri göstermeye başladı ve sağ bacağında büyüyen bir tümör oluşmaya başladı...

1
18 yaşındaki Pakistan'lı genç Muhammed Essa Pallari'nin vücudu genetik bir hastalık yüzünden bu hale geldi. Bu hastalığın tıptaki adı: Nörofibromatozisler. Yani sinir sisteminin çeşitli kısımlarında veya vücudun herhangi bir yerinde tümör gelişmesine zemin hazırlayabilen ve bunun yanı sıra kemik ve cilt gibi dokuları da etkileyebilen kalıtsal hastalık.

2
Pakistan'ın Karaçi kentinde yaşayan Pallari, geçtiğimiz çarşamba günü sağ bacağındaki tümörden kurtulmak için Dr. Ruth Pfau hastanesine yattı. Pallari'nin sağ bacağındaki devasa tümör, 4 saatlik bir ameliyatla dört cerrah tarafından çıkarıldı.

3
Ameliyatı gerçekleştiren cerrahlar, meslek hayatları boyunca ilk defa bu kadar büyük bir tümörle karşılaştıklarını söyledi.

4
"Bir ay aradan sonra yapılacak ameliyatın ikinci aşamasında, uyluğunu kaplayan tümörü de çıkaracağız." dedi.

5
Dr. Naushad Şeyh: "Tümör enfeksiyonunun diğer bölgelere de yayılma şansı vardı. Ameliyatın ilk aşamasında sadece kalçasını kaplayan tümörü çıkarabildik."

6

Haber Yayın Tarihi: 29.03.2018 03:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Bella Thorne, sokak ortasında bikiniyle gezip yerleri süpürdü! Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşı etti! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler Yılbaşı kapı süsünün içinden çıkan şey şoke etti! Görenin midesi kalkıyor