Pamela Anderson: “Bunu söylediğim için öldürülebilirim.” - Son Dakika

Pamela Anderson: “Bunu söylediğim için öldürülebilirim.”

Hollywood'daki taciz olaylarının konuşulması için başlatılan #MeToo hareketinin aşırı olduğunu dile getiren oyuncu Pamela Anderson, “Bunu söylediğim için öldürülebilirim” açıklamasında bulundu.

1
İşte Pamela Anderson'ın o açıklamaları...
2
Yıllar önce yayınlanan Sahil Güvenlik dizisiyle akıllara kazınan 51 yaşındaki oyuncu Pamela Anderson, günümüz feminist hareketi olan #MeToo ile ilgili açıklamalarda bulundu.
3
Kanadalı oyuncu, konuk olduğu bir televizyon programında, "Bence feminizm çok ileri gidiyor olabilir."
4
"Ben bir feministim ama bence üçüncü dalga feminizm bunaltıcı. Bana göre erkekleri felce uğratıyor" şeklinde görüşlerini bildirdi.
5
Ünlü oyuncu Anderson, "#MeToo hareketi bana biraz aşırı geliyor. Üzgünüm, bunu söylediğim için öldürülebilirim" dedi.
6
Pamela Anderson, Hollywood'un favori yapımcısı Harvey Weinstein'in, aralarında ünlü isimlerin de var olduğu pek çok kadını, kariyeriyle tehdit ederek taciz etmesiyle ilgili de fikrini bildirdi.
7
Anderson, "Annem bana şunu öğretti: Bir yabancıyla otele gitme. Eğer biri kapıyı bornozla açıyorsa ve bu bir iş görüşmesiyse, belki de bir başkasıyla birlikte katılmalıyım."

8
"Bence bu tarz şeyler sadece sağduyuyla alakalı. Ya da içeri gir ve işi al" şeklinde konuştu.
9
Anderson ayrıca, "Ben Kanadalıyım. Üzgünüm, siyaseten doğrucu değilim" diyerek sözlerine son verdi.
10
Pamela Anderson'ın bu konu hakkında yaptığı açıklamaların kamuoyunda nasıl bir ses getireceği ise merak konusu oldu.
11
12
13
14

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek