Pantolonsuz metroya binen yolcular görenleri şaşkınlığa uğrattı - Son Dakika

Pantolonsuz metroya binen yolcular görenleri şaşkınlığa uğrattı

6 gün önce

ABD'nin New York kentinde "Pantolonsuz Metro Yolculuğu" etkinliğinin bu yıl 19'uncusu düzenlendi. "Improve Everywhere" grubunca düzenlenmeye başlanan ve dünya genelinde onlarca şehre yayılan etkinlik bu yıl da yoğun ilgi gördü.

1
Pantolonsuz metro yolculuğu veya Pantolonsuz metro günü her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinde tekrarlanan metroya pantolonsuz binme hareketi.
2
ilk olarak 2002 yılında New York'ta 7 kişinin şaka olarak başlattığı hareket, 2006 yılında New York'ta 150 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.
3
2002 yılında Improv Comedy isimli grup tarafından başlatılan ve "Ahmaklığı kutlamayı" amaçlayan Pantolonsuz Metroya Binme Günü'ne katılanlar bu yıl da metrolarda iç çamaşırlarıyla yolculuk etti ve herşeyden habersiz işine gitmekte olan yolcuları eğlendirdi.


4
Yıllardır düzenlenen etkinlikte bu yıl da ortaya ilginç kareler çıktı.
5
Her yaş gurubundan insanların metroya pantolonsuz yolculuk yapması dünya basınında da büyük yankı uyandırdı.
6
2019 pantolonsuz metro yolculuğundan bazı kareler
2019 pantolonsuz metro yolculuğundan bazı kareler
7
2019 'Pantolonsuz metro yolculuğu'ndan bazı kareler
2019 Pantolonsuz metro yolculuğundan bazı kareler
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 13.01.2020 10:18 

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Charlize Theron'u hem güldüren hem ağlatan anı: Burnumla seviş Yeni imajı beğenilmedi! Zehra Çilingiroğlu özüne döndü Dünya bu kayınvalideyi konuşuyor! Kızının kocasından hamile kaldı Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri