Pantolonsuz metroya binen yolcular görenleri şaşkınlığa uğrattı - Son Dakika

Pantolonsuz metroya binen yolcular görenleri şaşkınlığa uğrattı

13.01.2020 10:18

ABD'nin New York kentinde "Pantolonsuz Metro Yolculuğu" etkinliğinin bu yıl 19'uncusu düzenlendi. "Improve Everywhere" grubunca düzenlenmeye başlanan ve dünya genelinde onlarca şehre yayılan etkinlik bu yıl da yoğun ilgi gördü.

1
Pantolonsuz metro yolculuğu veya Pantolonsuz metro günü her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinde tekrarlanan metroya pantolonsuz binme hareketi.
2
ilk olarak 2002 yılında New York'ta 7 kişinin şaka olarak başlattığı hareket, 2006 yılında New York'ta 150 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.
3
2002 yılında Improv Comedy isimli grup tarafından başlatılan ve "Ahmaklığı kutlamayı" amaçlayan Pantolonsuz Metroya Binme Günü'ne katılanlar bu yıl da metrolarda iç çamaşırlarıyla yolculuk etti ve herşeyden habersiz işine gitmekte olan yolcuları eğlendirdi.

4
Yıllardır düzenlenen etkinlikte bu yıl da ortaya ilginç kareler çıktı.
5
Her yaş gurubundan insanların metroya pantolonsuz yolculuk yapması dünya basınında da büyük yankı uyandırdı.
6
2019 pantolonsuz metro yolculuğundan bazı kareler
2019 pantolonsuz metro yolculuğundan bazı kareler
7
2019 'Pantolonsuz metro yolculuğu'ndan bazı kareler
2019 Pantolonsuz metro yolculuğundan bazı kareler
8
9
10
11
12

YORUMLAR (18)
  • banderas: KİM DEMİŞ BATI İNSANI MEDENİ,NE EDEP VAR NE HAYA ÇIRILÇIPLAK BEDENİ,BİR YERLERİ AÇANSA MEDENİ ,O ZAMAN HAYVANLAR BİZDEN DAHA MEDENİ Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • galpoçoğlu: O eskidendi akifin söylediği gibi 100 yıl önceydi.artık en az avrupa kadar medeniyiz hatta bizimkilerin yaptığını çoğu avrupalı yapmaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Pantolonsuz metroya binen yolcular görenleri şaşkınlığa uğrattı - Son Dakika


Advertisement