Pantolonuna delik açıp mahkumla ilişkiye giren gardiyan tutuklandı - Son Dakika

Pantolonuna delik açıp mahkumla ilişkiye giren gardiyan tutuklandı

04.07.2021 11:16

Amerika California'da gardiyan olarak çalışan 26 yaşındaki Tina Gonzalez, çalıştığı cezaevinde üniformasına bir delik açarak bir erkek mahkumla diğer 11 mahkumun gözü önünde ilişkiye girdi. İlişkiye girdiği mahkuma kaçak yollarla uyuşturucu ve cep telefonu getirdiği tespit edilen Tina tutuklandı.

1
Cezaevi yetkilisi Steve McComas, Tina'nın mahkumla pantolonun keserek ilişkiye girerek mesleğe başlamadan önce yaptığı yemine ihanet ettiğini, böyle bir şeyi ancak akıldan mahrum bir kişinin yapabileceğini söyledi.
2
McComas, Tina'nın mahkumla bir yıl boyunca ilişki yaşadığını ve tutuklandıktan sonra Tina'nın cezaevinde telefon kayıtlarının hiç bir şekilde pişman olmadığını gösterdiğini söyledi.
3
İşlediği suçtan dolayı Tina'ya 210 hapis cezası veren mahkeme hakimi Michael Idiart, Tina'ya davranışının aptalca olduğunu ve yaşamı boyunca hep bunun acısını çekeceğini söyledi.
4
McComas, Tina'nın ayrıca cezaevinde sürekli arkadaşları ile yaptığı konuşmalarda gardiyan olarak görev yaptığı sırada işlediği suçları övünerek anlattığını belirti.
5
6

Son Dakika Pantolonuna delik açıp mahkumla ilişkiye giren gardiyan tutuklandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement