Papa İngiltere'de - Son Dakika

Papa İngiltere'de

16.09.2010 14:12

1
Katolik Kilisesinin lideri Papa 16. Benediktus, dört günlük resmi ziyarette bulunmak üzere İngiltere'ye geldi.
2
Edinburgh havaalanına inen ve Kraliçe 2. Elizabeth'in eşi Edinburgh Dükü Prens Philip ile İskoç Katolik din yetkilileri tarafından karşılanan Papa, ilk gününü İskoçya'da geçirecek.
3
Kraliçe 2. Elizabeth'in daveti üzerine İngiltere'ye gelen Papa, Edinburgh'un yanı sıra, Glasgow, Londra ve Birmingham şehirlerini de ziyaret edecek.
4
Papa ziyaretine, Kraliçe'nin İskoçya'daki rezidansı olan Holyrood House Sarayında, 2. Elizabeth'le görüşerek başlayacak.
5
Ayrıca üstü açık bir arabayla kendisini görmek için toplanması beklenen onbinlerce kişiyi selamlayacak olan Papa, Glasgow'da da açık havada ayin düzenleyecek.
6
Papa'nın İngiltere ziyaretinde, Anglikan kilisesinin lideri Canterbury Başpiskoposu, Başbakan David Cameron ve Başbakan Yardımcısı Nick Clegg ile de bir araya gelmesi bekleniyor.
7
8

Son Dakika Papa İngiltere'de - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti