Papaz, vaaz sırasında Melenia Trump'ı gösterip "Bu kadın gibi olun" deyince ortalık karıştı - Son Dakika

Papaz, vaaz sırasında Melenia Trump'ı gösterip "Bu kadın gibi olun" deyince ortalık karıştı

08.03.2021 10:49

Amerika Birleşik devletlerinde 55 yaşındaki Papaz Stewart Allen Clark, vaazında kadınlara Melania Trump gibi kilo verip onun gibi olmalarını söyleyince büyük tepki çekti. Papaz, kadınlara kocalarını nasıl elde tutacakları ile ilgili öğütlerde bulundu.

1
Vaaz sırasında Melania Trump'ın fotoğraflarını gösterip, kadınlara kendilerini bırakmamalarını söyleyen Papaz, dinleyicilerden alkış almamasına rağmen kadınlara çirkin görünmemek için her şey yapmaları gerektiğini söyledi.
2
Papaz, dinleyicilerin tepki olarak sessiz kalmasına rağmen şöyle devam etti: "Kadınlar, evlendikten sonra kocalarınızın başka kadınlara bakmalarına izin vermeyin. Neden evlendikten bir süre sonra kendinizi bırakıp kocalarınızın gözü dışarda olmasına izin veriyorsunuz."
3
"Her kadının etkileyici olamayacağını biliyorum. Papaz, Melania'nın fotoğraflarını kadınlara göstererek "Bakın, eski başkanın eşi çok etkileyici. Makyajın ne olduğunu biliyorsunuz. Makyaj yapın" dedi.
4
Yaklaşık bir dakika devam eden konuşmaya ait görüntülerin yayınlanmasından sonra Papaz'a büyük bir tepki gösterildi.
5
Kilisenin bağlı olduğu vaftiz bakanlığı, yaptığı açıklamada, Papaz'ın açıklamalarının kesinlikle kilise değerleri ile uyuşmadığını, bu nedenle gereken adımın atılacağını söyledi.
6
7
8

Son Dakika Papaz, vaaz sırasında Melenia Trump'ı gösterip 'Bu kadın gibi olun' deyince ortalık karıştı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
  • işler güçler: zayıf kadın iyi olmaz ki mesela neden mankenleri hep zayıf seçiyorlar çünki kıyafetler ön planda olsun diye. aşırı değil ama biraz kilolu kadınlar inanılmaz güzel oluyorlar Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı