Papazdan Cinsel İçerikli Kitap - Son Dakika

Papazdan Cinsel İçerikli Kitap

16.05.2009 13:42

1
Yaşamı boyunca bekâr kalmaya yemin etmiş olan Polonyalı Katolik papazın cinsel içerikli bir kitap yazıp, ateşli ve fantezilerle dolu aşk için evli çiftlere tüyolar vermesi, kiliseyi karıştırdı.

2
Kitabın adı, “Bilmediğiniz İlişki: Tanrının kitabını seven çiftler için”.

Bir cinsel terapi uzmanı tarafından yazıldığı çağrışımını yapan cinsel rehber, Katolik papaz Ksawery Knotz tarafından kaleme aldı. Kitapta, evli çiftlere ateşli ve fantezilerle dolu bir aşk yaşamı için ipuçları veriliyor.

3
Ölene kadar bekâr kalmaya yemin etmiş, manastırda yaşayan bir papazın bu cinsel bilgilere nasıl ulaştığı sorusuna Knotz, “Evli çiftleri dinleye dinleye öğrendim. Sonunda cinsel uzmanı oldum. Zaten web sitemde tavsiyelerde bulunuyorum” yanıtını veriyor. Katolik kilisesi için cinsel konular tabu ve bu tabuyu zorlayanlar dışlanıyor.

4
“Ben seksi, futbol maçına benzetiyorum. Olağanüstü maçların yanında sıkıcılarını da izlersiniz. Ben seksin sıkıcı olmamasını hedefliyorum.”
5
6
7
8
9

Son Dakika Papazdan Cinsel İçerikli Kitap - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular